I dehur dhe i mbuluar me gjak, ish-ylli i Interit nxirret zvarrë nga policia pas sherrit me të atin në banesë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish-mesfushori i Interit, Fredy Guarin u kap nga kamerat në dukje i dehur dhe i mbuluar me gjak ndërsa u mor nga policia pas një zënke në familje.

Reprezentuesi 34-vjeçar i Kolumbisë, i cili aktualisht ka nënshkruar me ekipin e Millonarios, edhe pse ka luajtur vetëm në 7 ndeshje.

Sipas gazetës El Pais në Kolumbi, familja e Guarin thirri policinë dhe e akuzoi atë për sulm ndaj babait të tij dhe anëtarëve të tjerë të familjes.

Video e publikuar nga BluRadio Colombia tregon Guarinin në dukje i dehur, duke rënë përtokë ndërsa ai po nxirrej nga shtëpia prej policisë, ku vërehen edhe njolla të pastra gjaku në xhinse.

Nuk është e qartë nëse gjaku është i tij apo i dikujt tjetër.

Guarin luajti për Interin me shumë sukses nga vitin 2012 deri në 2016, kur u shit në Shanghai Shenhua.

Të fundit

Makina luksoze përplas gruan në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident është shënuar në qytetin e Vlorës, pranë bibliotekës së qytetit bregdetar. Operatori Roland Karameta ka siguruar për “BalkanWeb”,...

Rama publikon videon e pamjes fantastike: Pasdite nga Mali i Krujës

Kruja, mes atraksioneve të shumta turistike, tashmë do t'i 'joshë' turistët edhe përmes sportit të parashutizmit . Një video nga aktiviteti i këtij sporti e...

Komuniteti Mysliman bën njoftimin e rëndësishëm: Fitër Bajrami do të falet të enjten në sheshin “Skëndërbej”, ja orari dhe programi

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se Fitër Bajrami do të falet ditën e enjte në orën 06:10 në Sheshin “Skënderbej”, Tiranë. Programi...

Qindra raketa shkëmbehen mes Izraelit dhe Gaza-s, rritet bilanci i viktimave

Vijon të rritet numri i viktimave në Gaza dhe Izrael ndërsa shkëmbi i zjarrit mes militantëve palestinezë dhe ushtrisë izraelite vazhdon. Militantët kanë qëlluar...

E konfirmon edhe analisti kosovar: Vlora Çitaku do të jetë ministrja e këtij dikasteri në Shqipëri

Gazetari nga Kosova, Milaim Zeka, ka zbuluar se Vlora Çitaku do të jetë ministrja e re e Jashtme e Shqiëprisë, e cila do të...

Lajme të tjera

Web TV