“Duet shumë shpejt”, Arjan Konomi paralajmëron bashkëpunim me këngëtarin e njohur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Arjan Konomi është ndër emrat më të përfolur ditëve të fundit, kjo dhe për vetë rolin që ai ka në emisionin “Për’puthen”.

Së fundmi ai ka njoftuar se do të jetë pjesë e një bashkëpunimi me këngëtarin e njohur shqiptar, Sinan Hoxha.

Nëpërmjet një videoje të publikuar në InstaStory ai ka dhënë më tepër detaje rreth këtij projekti.

“Pas zhgënjimit me Mazllëmin që më përdori thjesht si figurant në videoklipin e tij dhe dëshirat e mija artistike janë më të larta, tani po flas për një bashkëpunim tjetër me këtë figurën këtu, apo jo Sinan Hoxha?”, ka thënë Arjani.

Ndërkohë këngëtari e ka pohuar këtë gjë duke njoftuar fansat se dyshja do të sjellin një duet shumë shpejt.

Jemi gjithë sy e veshë të mësojmë se çfarë po kurdisin Sinani dhe Arjani së bashku.

Ndërkohë, Konomi është po ashtu pjesë e videoklipit të këngës së Mevlanit në bashkëpunim me Sabianin po  mesa duket kjo nuk i ka mjaftuar sepse egoja e tij artistike shkon më tej sesa të shfaqet si figurant dhe nuk dihet akoma në çfarë roli do e shohim opinionistin kësaj here.

 


Të fundit

E rëndë/ 17-vjeçarja vritet me thikë nga një 15-vjeçar, konflikti nisi në rrjetet sociale

Një vajzë 17-vjeçare humbi jetën, pasi u godit me thikë dje në Ivry-sur-Seine, një zonë në jug të Parisit....

“300 euro për person”/ 21-vjeçari nga Bangladeshi arrestohet në Kakavijë

Një 21-vjeçar nga Bangladeshi është arrestuar nga policia nga afërsi të Kakavijës, pasi u kap se po ndihmonte për kalimin kufitar 7 emigrantë të...

Kryeministri Rama publikon videon: Ja pamjet e terminalit të ri në Korçë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në Korçë. Teksa ka postuar videon në fjalë, kreu i...

A e vranë shqiptarët nënën 20-vjeçare? Mediat britanike artikull plot urrejtje: Njihen për lidhjet me krimin

I veshur me një kostum të zi dhe me vajzën në krahë, 33-vjeçari Charalambos Anagnostopoulos i ka dhënë lamtumirën e fundit 20-vjeçares me origjinë...

Ndahet nga jeta legjenda e boksit shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare, legjenda e boksit shqiptar Ahmet Golemi. Golemi i cili ka qenë kampion boksi, është dënuar me 5 vite...

Lajme të tjera

Web TV