Epike/ Qeni i rrëmben mikrofonin gazetares gjatë raportimit ‘live’ dhe ia mbath me të katra (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një gazetare në Rusi është përballur me një situatë të pazakontë teksa po raportone live motin në Moskë.

Nadezhda Serezhkina e Mir TV në momentin që fliste për kushtet e motit, një qen i ka rrëmbyer mikrofonin nga dora gazetares dhe ka vrapuar menjëherë.

Pas kësaj Serezhkina ka vrapuar pas kafshës duke bërtitur: “Ndalo, ndalo, eja këtu”, ndërsa spikerja e lajmeve në televizionin është detyruar të ndërpresë lidhjen me gazetaren.

Pak më vonë gazatarja lidhet sërish, por shihet se tashmë ‘është pajtuar’ me qenin, i cili i prishi momentin e raportimit live.


Të fundit

Themeluesi i PD nuk ndalet me akuzat për Bashën: Tur turpi, sillen sikur humbja…

Zenel Hoxha, themelues i degës së parë të PD në Tiranë në 1990 që ka kërkuar që në krye...

Brenda tuneleve të vdekjes së Hamasit, nga ku bëhen kontrabanda e armëve dhe sulmet ndaj Izraelit (Foto)

Në një luftë të pabarabartë për shkak të kapaciteteve të ndryshme të armatimit, militantët palestinezë janë përpjekur të gjejnë mënyra të ndryshme për të...

E rëndë/ 17-vjeçarja vritet me thikë nga një 15-vjeçar, konflikti nisi në rrjetet sociale

Një vajzë 17-vjeçare humbi jetën, pasi u godit me thikë dje në Ivry-sur-Seine, një zonë në jug të Parisit. Raportohet se autor i dyshuar...

“300 euro për person”/ 21-vjeçari nga Bangladeshi arrestohet në Kakavijë

Një 21-vjeçar nga Bangladeshi është arrestuar nga policia nga afërsi të Kakavijës, pasi u kap se po ndihmonte për kalimin kufitar 7 emigrantë të...

Kryeministri Rama publikon videon: Ja pamjet e terminalit të ri në Korçë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në Korçë. Teksa ka postuar videon në fjalë, kreu i...

Lajme të tjera

Web TV