Nëna surprizon live Arben Ahmetajn, i jep mesazhin emocionues

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në programin “Dola te Ola”, ministri Ahmetaj rrëfen momentet më të rëndësishme të jetës së tij që nga fëmijëria. Arben Ahmetaj është djalë i vetëm dhe ka 5 motra.

Teksa e dëgjon mendon se ai ka qenë i privilegjuar, por për Ahmetajn është vëllai ai që kujdeset më shumë për motrat.
Ndoshta tek ai ka ndikuar edhe fakti që babain e ka humbur në moshë të re dhe mbi të kanë rënë disa përgjegjësi më tepër. Humbjen e tij, Ahmetaj e kujton si një periudhë shumë të vështirë.

Një nga njerëzit më të shtrenjtë për Ahmetajn është sigurisht nëna e tij, e cila për herë të parë jep në publik një mesazh për djalin e saj. Për të Arbeni është pika e dobët dhe e emocionuar rrëfen dashurinë që ka për të birin.

Ministri duket se kishte shumë emocione kur dëgjonte nënën e tij, që i kërkoi të bëjë më të mirën në punën e tij dhe të kujdeset gjithë jetën për motrat.

Ahmetaj merr edhe një videomesazh të bukur nga një mik fëmijërie Arben Seferi, qe kujtoi me nostalgji kohën kur ata ishin fëmijë.

Ministri i Rindërtimit është babai i tri vajzave dhe pohoi se ato janë shumë të rëndësishme për të.


Të fundit

Vrau 8 kolegë dhe më pas veten, gruaja e 57-vjeçarit bën rrëfimin tronditës: Më tregonte që donte t’a bënte, por…

Një punëtor ka qëlluar për vdekje tetë persona në një qendër të trenave në Kaliforni para se armën ta...

Racat më të mira të qenve për t’u mbajtur në shtëpi

Ashtu si ka disa raca qensh që janë më besnikë se të tjerët, jo të gjithë qentë përshtaten në të njëjtën mënyrë për të...

E tmerrshme/ Këto janë shenjat e çuditshme në trupin e 23-vjeçares që u tha se humbi jetën nga infeksioni i dhëmballës

Zbardhen të tjera detaje nga vdekja misterioze e 23-vjeçares Evgjeni Baxho, e cila fillimisht u tha se ka humbur jetën nga infeksioni i dhëmballës,...

Tragjike në Poliçan, tentoi të përdhunonte 37-vjeçaren, arrestohet në flagrancë autori

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Poliçan. Policia njofton se është bërë i mundur arrestimi në flagrancë i shtetasit F. Q., pasi ky i...

Mblidhet Komiteti Teknik/ Hiqet maska, ja si do të ndryshojë ora policore

Komiteti Teknik i Ekspertëve është mbledhur ditën e sotme për të njoftuar masat e reja anti-covid. Komiteti tha se duke filluar nga 1 qershori...

Lajme të tjera

Web TV