Qeni i rrëmben mikrofonin gazetares në transmetim live, ajo i vihet nga pas (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një episod qesharak është regjistruar teksa një gazetare ruse ishte në një raportim të drejtpërdrejt.

Teksa gazetarja Nadezhda Serezhkina, po bëhej gati të raportonte lajmet për kushtet meteorologjike në vend, një qen shfaqet papritur dhe i rrëmben mikrofonin nga dora.

Ky veprim ishte i papritur jo vetëm për gazetaren, por edhe tërë ekipin, pasi qeni rrëmbeu mikrofonin dhe u largua me shpejtësi. Studio e ndërpreu transmetimin, duke pretenduar se lidhja dështoi, por megjithatë, gazetarja u shfaq pak më pas, e kësaj here ishte së bashku me qenin e mikrofonin, që tani ishte tërë vrima nga kafshimi i kafshës.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.


Të fundit


Horoskopi ditor, e premte 7 maj 2021

Dashi Dita e nesërme mund të jetë kritike për punën tuaj. Mendohuni mirë përpara se të paraqisni një projekt në punë, pasi rezultatet e nesërme...

Fitoi kujdestarinë pasi u divorcua/ Burri shet djalin 2-vjeçar për 25 mijë dollarë

Një kinez është arrestuar pasi dyshohet se ka shitur djalin e tij, dy vjeç dhe ka përdorur paratë për të shkuar në udhëtime me...

“U dashurua me një vajzë të re dhe u nda nga bashkëshortja”/ Avokati rrëfen historinë e biznesmenit shqiptar

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan është trajtuar një temë për të cilën ndoshta gjithmonë do të flitet, janë si ato temat universale...

Ish-presidenti Bamir Topi: Basha pas buzëqeshjes së stampuar ka shumë hipokrizi

Ish-presidenti Bamir Topi, një prej figurave kryesore të demokratëve disa vite më parë ka komentuar humbjen e PD në zgjedhjet e 25 prillit. Ndërsa një...

Lajme të tjera

Web TV