Të shtëna me armë zjarri/ Një grua e vdekur dhe 5 të plagosur, mes tyre dhe një 4-vjeçar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grua ka vdekur dhe pesë të tjerë, përfshirë një 4-vjeçar, kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në një park në Briminghham, Albama.

Sipas mediave të huaja, oficerët iu përgjigjën një thirrje për të shtëna në Patton Park, rreth orës 19:00. Zyrtarët besojnë se incidenti filloi pas një debati të çastit mes një grupi meshkujsh”, u shpreh një qytetar.

Një grua 32-vjeçare është gjetur e qëlluar për vdekje në ulësen e pasme të një makine. Nuk ka asnjë të arrestuar deri në këto momente, por policia është duke punuar për identifikimin dhe kapjen e autorëve.


Të fundit

Ndihmuan skafistin të arratisej, arrest me burg për 5 rojet bregdetare në Vlorë

Gjykata e Vlorës ka vendosur masën ‘arrest me burg’ për pesë efektivët e forcës detare, të cilët u arrestuan...

“Si ka qenë Rama me gjumin këto 8 vjet?”/ Përgjigjia epike e Bamir Topit shkakton të qeshura në studio (Video)

Ish-presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bamir Topi ishte i ftuar në emisionin “Dekalog” nga Roland Qafoku, në një intervistë ku foli për një sërë...

Makinat pëplasen ‘kokë më kokë’ në aksin Lezhë-Shkodër, mbeten të plagosur 4 persona

Një aksident i trefishtë automobilistik mësohet të ketë ndodhur në superstradën Lezhë-Shkodër tek kryqëzimi i fshatit Kakarriq. Në këtë kryqëzim u përplasën automjetet me...

Covid-19 i mori jetën, përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja i cili nuk ia doli që të fitonte betejën me COVID pas rreth një muaji...

I akuzuar për fshehje pasurie/ Gjykata Speciale përfundon hetimet për ish-kryeprokurorin shqiptar Adriatik Llalla

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) mbyll hetimet për ish-kryeprokurorin shqiptar Adriatik Llalla, i akuzuar për fshehje pasurie. Pas 5...

Lajme të tjera

Web TV