Gazeta Fjala, e martë 6 prill 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

“Më vuri thikën në…”/ Shkon të tërheqë para në bankomat, i riu kërcënon gruan: Lekët ose të vrava

Një grua ka denoncuar në policinë e Sarandës një person duke deklaruar se e ka kërcënuar me jetë për...

Mbledhja e parë e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Metës/ Miratohet plani paraprak i hetimit

Komisioni Hetimor zhvilloi mbledhjen e parë ditën e sotme për të hetuar shkeljet kushtetuese të kryera nga presidenti Ilir Meta. Mbledhja u zhvillua në ambientet...

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit/ Hyseni: Të sillemi si ekspertë!

Komisioni Hetimor që do të hetojë shkelje kushtetuese të kryera nga presidenti Ilir Meta nuk ka humbur kohë dhe ka nisur menjëherë nga puna. Pas miratimit...

Arrestohen babë e bir, kthyen lokalin në bazë heroine dhe mbanin automatik (Video)

Babë e bir janë vënë në pranga nga policia e Korçës, pasi ushtronin aktivitetin kriminal të shpërndarjes së drogave të forta Policia, gjatë kontrollit në...

Rrëzikohen edhe Shqipëria e Kosova, ndryshon ora e rënies se raketës kineze në tokë

Sipas një qendre amerikane për kërkim dhe zhvillim hapësinor, mbetjet e raketës kineze që ka dalë nga kontrolli pritet të bien në sipërfaqen e...

Lajme të tjera

Web TV