“Oo Edi Rama, oo Edi Rama”, korçari thërret Ramën dhe i ndërpret takimin, kryeministri: Hë mo tani më njohe, ke 1 orë aty

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama ndodhet paraditen e sotme në Bilisht ku po zhvillon një takim elektoral me strukturat dhe mbështetësit e forcës politike që ai drejton.

Teksa fliste për mandatin e tretë që kërkon nga qytetarët, Rama u ndërpre nga një korçar që thërriste me të madhe “Oo Edi Rama, oo Edi Rama”, i entuziasmuar pasi kryeministri i kishte shkuar në qytetin e tij.

Duke qeshur, Rama ia ktheu “Hë mo tii tani. Tani më njohe? Ke një orë që rri atje dhe tani thotë Edi Rama Edi Rama.”

Të fundit

“Oo Edi Rama, oo Edi Rama”, korçari thërret Ramën dhe i ndërpret takimin, kryeministri: Hë mo tani më njohe, ke 1 orë aty

Kryeministri Edi Rama ndodhet paraditen e sotme në Bilisht ku po zhvillon një takim elektoral me strukturat dhe mbështetësit...

“Zgjidhje haluçinante”, Rama: ‘Do mbyllim doganat sa të shisni ju prodhimet’, idioteske ajo që propozon prof. Spaho, tallje e abuzim

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar kandidatin demokrat për deputet në qarkun e Korçës Edmond Spaho dhe deklaratat e tij për fermerët. Rama e cilësoi...

Ministrja Kushi në mbledhjen e parë të Këshillit Kombëtar Rinor: Vëmendje maksimale dhe më shumë projekte për rininë!

Përmes një postimi në rrjetin e saj social “Facebook”, Ministrja Evis Kushi njofton se është zhvilluar mbledhja e parë Këshillit Kombëtar Rinor (KKR), i...

Shtyhet sërish afati i bllokimit të doganës së Kapshticës deri në këtë datë

Autoritetet e Policisë Greke, në vijim të masave të marra nga qeveria greke mbi përballimin e situatës së krijuar për shkak të pandemisë COVID-19,...

Vjosa Osmani merr zyrtarisht detyrën si presidente e Kosovës

Vjosa Osmani pranon zyrtarisht detyrën e presidentes së Kosovës, në një ceremoni larg shkëlqimit të zakonshëm për shkak të pandemisë. Osmani e ka pranuar zyrtarisht...

Lajme të tjera

Web TV