Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 6 prill 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi
Mbajeni nën kontroll peshën trupore. Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse nuk kaloni kohë me anëtarët e familjes. Mund të ndërmerrni një detyrë të re, e cila mund të mos përmbushë pritshmëritë tuaja.

Demi
Shpenzoni më shumë kohë me fëmijët dhe problemet që mund t’i shoqërojnë. Partneri/partnerja juaj do të duket paksa i/e irrituar, gjë që do t’ju shtojë presionin në mendje. Shmangni angazhimin për ndonjë ndërmarrje të re të përbashkët dhe kërkoni këshillën e njerëzve pranë jush, nëse është e nevojshme.

Binjakët
Kujdesuni më shumë për shëndetin tuaj. Investimet e reja duhet të shmangen sot. Partneri/partnerja juaj do të humbë durimin nëse neglizhoni të kërkoni mendimin e tij/saj.

Gaforrja
Do të jetë një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Një çështje familjare do t’ju marrë shumë kohë. Niveli juaj i energjisë do të jetë i lartë, pasi partneri/partnerja juaj do t’ju sjellë lumturi të jashtëzakonshme.

Luani
Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta dhe duhet të përfitoni nga kjo për të përfunduar detyrat në pritje. Romanca mund të vijë në rrugën tuaj, pasi një miqësi mund të kthehet në diçka më të thellë.

Virgjëresha
Mbështetja e një personi me shumë ndikim do t’u japë një shtysë të madhe perspektivave tuaja. Financat gjithashtu do të shënojnë një rritje, por në të njëjtën kohë edhe shpenzimet tuaja do të jenë në rritje. Mos u sillni ashpër me familjen tuaj, pasi kjo mund të prishë paqen në shtëpi.

Peshorja
Shëndeti juaj do të jetë mirë pavarësisht orarit tuaj të ngarkuar, por sigurohuni që të kujdeseni për veten. Mos u dorëzoni nga kërkesat emocionale të të dashurit tuaj. Në punë, mund të përjetoni një ndryshim të mirë.

Lexo edhe :  Horoskopi i datës 2 Maj 2021

Akrepi
Sjellja juaj e nxituar mund të shkaktojë probleme për një mik. Ju duhet të shikoni dy herë çdo skemë investimi që ju paraqitet sot. Mund të keni probleme për shkak të dikujt nga e kaluara juaj.

Shigjetari
Jini optimistë dhe shikoni anën e ndritshme të jetës. Besimi juaj do të ndihmojë për të hapur dyert që çojnë në realizimin e shpresave dhe dëshirave tuaja. Shpenzimet financiare do t’ju turbullojnë mendjen.

Bricjapi
Sot do të jeni plot energji. Një takim i papritur romantik mund t’ju hutojë. Mos ndërmerrni asnjë angazhim nëse nuk jeni i sigurt se do ta përmbushni atë.

Ujori
Sot do të ndiheni të mbushur plot shpresë. Humbja është e sigurt nëse nuk i shihni investimet nga të gjitha këndet. Jini të kujdesshëm si me miqtë ashtu edhe me të huajt. Jeta juaj e dashurisë do të jetë e fortë dhe askush nuk do të mund të ndërhyjë.

Peshqit
Performanca e fëmijëve tuaj do t’ju sjellë kënaqësi të jashtëzakonshme. Mos u shpërqendroni nga shqetësimet e lidhura me familjen. Kohët e këqija na mësojnë shumë, ndaj bëhuni optimistë. Do të jetë një ditë emocionuese në lidhjen tuaj në çift.


Të fundit

Makinat e Formula 1 zëvendësohen me ambulanca, ja arsyeja

128 shoferë të ambulancave po stërviten për të menaxhuar trafikun në Stamboll. Mediat vendase bëjnë me dije se pista...

Raketa kineze dështoi/ Copëza të saj po bien në Tokë, ky është shteti i rrezikuar (Video)

Raketa fluturon në mënyrë të pakontrollueshme përmes orbitës dhe do të përplaset në tokë në ditët në vijim. Kina vuri në orbitë pjesën e parë...

Vajza përjeton tmerrin, i riu e ndjek me organin gjenital jashtë deri në shtëpi (Video)

Një vajzë në Greqi ka përjetuar momente tmerri, teksa është ndjekur nga një i ri me organin gjenital jashtë. Vajza ka treguar në rrjetet sociale...

Zbardhet raporti i plotë i kërkesës për shkarkimin e Presidentit, ja përmbajtja e tij

RAPORTI I PLOTË KUVENDI Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut Tiranë, më 06.05.2021 (Dokument parlamentar) RAPORT PËR SHQYRTIMIN E KËRKESËS...

50-vjeçari futet në dyqanin e pijeve alkoolike, e sulmon me tullë dy gra (Video)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në SHBA. Një burrë ka dhunuar brutalisht dy gra aziatike, në një dyqan në Baltimore. Sipas mediave të huaja,...

Lajme të tjera

Web TV