“Shko thuaja motrës tënde”/ Princi sherr me vajzat dhe përplas mikrofonin në tokë: “Jeni llumi”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Debatet në studion e Përputhen kanë qenë shumë të forta ditën e sotme mes vajzave dhe djemve.

Përplasjet kanë nisur prej arrogancës së sjelljeve karshi njëri-tjetrit.

I pari ishte Mevlani që tha se kërkon respektin për fjalën e tij ashtu siç respekton të gjithë konkurrentët ai.

Fjalën më pas e mori Princi i cili ofendoi vajzat duke i thënë: “Llumi i shoqërisë shqiptare”.

Ndërkohë vajzat u hodhën duke e kundërshtuar, madje edhe opinionisti Arjan Konomi i kërkoi Princit të mos përdorte fjalë të tilla pasi ishin të tepruara.

Në këtë moment Princi ka hedhur mikrofonin në tokë, ndërkohë që vajzat i thanë se nuk është as burrë e këto fjalë t’ia thotë motrës së tij.

Të fundit

“Shko thuaja motrës tënde”/ Princi sherr me vajzat dhe përplas mikrofonin në tokë: “Jeni llumi”

Debatet në studion e Përputhen kanë qenë shumë të forta ditën e sotme mes vajzave dhe djemve. Përplasjet kanë nisur...

Balla në Elbasan: Ilir Meta dhe Sali Berisha janë bërë bashkë të zhbëjnë çfarë është bërë deri tani

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Elbasanin, Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e rajonit numër 3 në Elbasan. Në hyrje të fjalës së...

Rama në Kolonjë, turistët holandezë i bëjnë xhiro me motorr (Video)

Teksa ndodhet në Kolonjë, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të bëjë xhiro me motor. Në qendër të qytetit ndodheshin një grup motoristësh holandezë, ndërsa...

Rama merr dhuratë një jastëk, batuta me qytetarët e Rehovës: Qenka për të sjellë Lulin këtu

Kryeministri Edi Rama është ndalur sot për një vizitë në Rehovë të Kolonjës, ku kryebashkiaku Erjon Isai i bënte një prezantim të historisë së...

“Turp”/ Rama reagon për sulmin e Berishës ndaj vaksinave: Gogoli digjital dhe Gjino përhapin lajme të rreme

Kryeministri Edi Rama ka hedhur poshtë edhe një herë akuzat monstruoze të ish-kryeministrit, Sali Berisha në lidhje me vaksinat. Kreu i qeverisë tha nga Kolonja...

Lajme të tjera

Web TV