Alketa Vejsiu i rikthehet muzikës? Moderatorja tregon planet më të fundit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Moderatorja Alketa Vejsiu ka hedhur zëra se mund ti rikthehet sërish muzikës. Për ata që nuk e dinë, Vejsiu dikur ka kënduar, por e la pas kur iu fut botës së televizionit dhe biznesit të eventeve dhe fustaneve të nusërive.

Një nga fanset e saj më të vjetra e pyet nëse do i rikthehet muzikës dhe ajo nuk e heq këtë si mundësi.

“A ke plan për të berë 1 këngë apo ke hequr dorë? Të kam ndjek qëkur prezantoje në radio”, i shkruan një ndjekës asaj.

Të fundit

Alketa Vejsiu i rikthehet muzikës? Moderatorja tregon planet më të fundit

Moderatorja Alketa Vejsiu ka hedhur zëra se mund ti rikthehet sërish muzikës. Për ata që nuk e dinë, Vejsiu...

Dita Botërore e Shëndetit/ Manastirliu në qendrën e re shëndetësore në Krrabë: Këtë javë ulim fashën e grupmoshës së vaksinimit

Në Ditën Botërore të Shëndetit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ishte ne Qendrën e re Shëndetësore të Krrabës, në periferi të...

Përplasen dy makina në Milot, plagoset një grua

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Milot. Dy automjete janë përplasur e kanë përfunduar në barrierat e rrugës. Për pasojë ka...

Pezullimi i fluturimeve në Rinas/ Rama akuza Metës: Je një nga dy nxitësit e goditjes së çmendur, kërkoni rrëzimin e shtetit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me grevën që kanë zhvilluar ditën e sotme kontrollorët e trafikut ajror në Rinas, duke bllokuar në...

Psikologët këshillojnë: Njihuni me 4 shtyllat e lumturisë

Një mendje pozitive dhe të punosh fort për të pasur një mendje të qetë dhe të lumtur është suksesi i vetëm që duhet të...

Lajme të tjera

Web TV