Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një çift parashutistësh që kërkonin emocione të reja duke tentuar të kryenin marrëdhënie intime gjatë rënies në ajër, kanë treguar së fundmi sesi u trajtuan në spital pas tentativës së rrezikshme.

Në një intervistë televizive William e Leslie shpjegonin sesi u lindi idea e aventurës.

Leslie tha: “Në lidhje me seksin, unë për vete jam shumë aktive. William thjesht më hedh një shikim dhe bam … Le ta bëjmë”.

“Prandaj dhe kur është fjala për seksin unë kam shumë ide të ndryshme. Më lindin shumë ide për të bërë seks”, thotë ajo.

Ndërsa William shton me shaka: “Ajo e di si të më vërë në sfidë me idetë e saj”.

Por në fakt sfida e tyre ishte të kuptonin se sa  e vështirë është të bësh dashuri teksa je në rënie të lirë drejt tokës.

Leslie vazhdon: “Meqënëse të dy kishin veshur pantallona të shkurtra të gjera, mendova se mund ‘të lidheshin’ pa shumë probleme.”

Por kur duhet të hapnin parashutat e tyre ata hasën telashe. Leslie aktivizoi parashutën e saj kurse William nuk mundi.

Teksa tentonte ta bënte këtë William pësoi një frakturë në hundë, dhe u detyrua të përdorte dy tamponë për të ndaluar gjakderdhjen.

“Dhimbjet e para ishin në këmbën e majtë dhe në mes të këmbëve. Kështu që me këtë mund të merrte fund jo vetëm hedhja me parashutë por dhe marrëdhënia me gruan time”, shpjegon ai mes te tjerash.

Por pas marrjes së ndihmës mjekësore çifti thotë se e kaluan me sukses sfidën.

Pas raportimit të mediave për incidentin, komentuesit reaguan shpejt për aventurën.

“E vetmja herë që diçka më lagu në kokë dhe shpresoja të ishte glasë zogu,” shkruante një prej tyre.

Lexo edhe :  Treni me 350 pasagjerë del nga shinat, dhjetëra të vdekur e të plagosur (Foto)

Një tjetër përgjigjej: “Kjo është ta çosh dashurinë në lartësi të reja.”

Të fundit

Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot)

Një çift parashutistësh që kërkonin emocione të reja duke tentuar të kryenin marrëdhënie intime gjatë rënies në ajër, kanë...

Seria A/ Fitojnë Juventus dhe Inter, zikaltërit vazhdojnë rrugën drejt titullit kampion

Interi ka arkëtuar pikë të plota përballë Sassuolos (2-1) në Giuseppe Meazza, në ndeshjen e vlefshme për kampionatin italian duke vazhduar rrugëtimin drejt titullit...

Rama thirrje kontrollorëve të Rinasit: Kush nuk kthehet nesër në punë, s’ka më vend në Albcontrol

Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje kontrollorëve të trakut ajror që të ndahen nga organizatorët e grevës që i futën në këtë lojë...

Pamje të rënda nga aksidenti në Tiranë/ I riu i shtrirë në tokë dhe i gjakosur (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kavajës në kryeqytet, ku kanë mbetur të plagosur një djalë dhe një vajzë, identiteti i...

I pret pas 28 vjetësh/ Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë i jep fund rekordit (fotot)

Ayanna Williams ka fituar rekordin botëror Guinness për thonjtë më të gjatë në botë, por së fundmi i ka dhënë fund ëndrrës duke i...

Lajme të tjera

Web TV