I papunë, 27 vjeçari shqiptar kapet me 30 kg kokainë dhe rreth 300 mijë euro (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia italiane ka arrestuar një 27-vjeçar shqiptar, pasi u kap me një sasie të madhe kokaine dhe mijëra euro. Shqiptari u arrestua nga agjentët e policisë së Milanos.

Si ra në kurth

Ai u pikas duke hipur në një makinë, por sapo pa policët, u largua në këmbë. Policia iu vu pas dhe i bëri një kontroll, ku i zbuloi 19.200 euro.

I riu i papunë nuk justifikoi dot burimin e parave, edhe pse tha se po blinte një makinë.

Më pas policia ushtroi një kontroll në banesën e 27 vjeçarit, ku sekuestroi 30 kg kokainë, me vlerë 2 mln euro.

Agjentët gjetën edhe 280 mijë euro të tjera të fshehura në banesë.

Të fundit

I papunë, 27 vjeçari shqiptar kapet me 30 kg kokainë dhe rreth 300 mijë euro (Video)

Policia italiane ka arrestuar një 27-vjeçar shqiptar, pasi u kap me një sasie të madhe kokaine dhe mijëra euro....

U vetëplagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 46-vjeçari në Tiranë

Ka ndërruar jetë 46-vjeçari që u vetëplagos me armë zjarri sot në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për...

Vetëplagoset me armë zjarri një person/ Dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në rrugën “Josif Pashko”, rreth orës 21:35. Policia njofton se një shtetas, ende i...

U futën me sëpatë në bordello dhe përdhunuan prostitutat, kapen tre të rinjtë (Foto)

Tre të rinj që kërcënuan dy punëtore seksi me sëpatë para se t’i përdhunonin dhe plaçkitnin janë burgosur me 33 vjet. Edmilson Caimanque, 23 vjeç,...

Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot)

Një çift parashutistësh që kërkonin emocione të reja duke tentuar të kryenin marrëdhënie intime gjatë rënies në ajër, kanë treguar së fundmi sesi u...

Lajme të tjera

Web TV