E rëndë/ Makina e ngarkuar me hekura tërheq zvarrë dy të rinjtë në Klos

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dy të rinj që po kalonin urën e Klosit janë marrë zvarrë nga një makinë e ngarkuar me hekura.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur teksa dy të rinjtë tentuan të kalonin rrugën dhe janë përplasur nga makina e ngarkuar me hekura.

Mësohet se dy të rinjtë e aksidentuar janë një 22 vjeçar dhe një 18 vjeçar, emrat e të cilëve nuk janë bërë me dije ende.

Ata janë transportuar menjëherë në spital dhe sipas informacioneve paraprake janë në gjendje të rëndë.

Të fundit

Italia do të lehtësojë masat antiCovid

Italia do të fillojë me lehtësimin e kufizimeve anti-COVID duke filluar nga 26 prilli, ka paralajmëruar kryeministri italian, Mario...

A janë reale shifrat dhe pse kanë pësuar ulje? Përgjigjet mjeku Alimehmeti

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur për procesin e vaksinimit masiv, ku tha se ditët e fundit kemi një rënie të shifrave, pasi sipas tij...

“S’po kuptoj kush është lideri në opozitë”/ Rama i përgjigjet ftesës së Metës për debat publik

Kryeministri Edi Rama pas Lulzim Bashës ka refuzuar edhe ftesën e Presidentit Ilir Meta për debat publik. Rama madje ironizoi se këto kohë po...

Basha kopjon Ramën, poston video nga makina: Do të jem kryeministër i…

Mesazhet ndaj qytetarëve nga makina apo telefonatat me kandidatët janë një rutinë e kryeministrit Edi Rama, por që së fundi është kopjuar nga kreu...

“Do i pres dorën atij që vjedh vota”/ Rama për deklaratën e Metës: Ky nivel komunikimi kërkon psikiatër!

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sot në mbrëmje deklaratave të forta që ka bërë Ilir Meta lidhur me zgjedhjet e ardhshme të 25...

Lajme të tjera

Web TV