Gruaja i habit të gjithë, tregon se djali i saj peshonte 6 kg kur lindi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një nënë i ka habitur të gjithë pasi zbuloi në rrjetet sociale se sa peshonte djali i saj kur lindi.

Përdoruesja e TikTok @ tawnee117 u kërkoi nënave të tregonin historitë e tyre të lindjes së foshnjave mbi peshën normale.

Në një përpjekje për të kërkuar vendin e parë, @ shans1588 iu përgjigj videos, duke zbuluar se djali i saj i dytë peshonte afërsisht 6.5 kilogram kur lindi.

Në një video që është parë më shumë se 28.8 milion herë, Shans ndau një fotografi të djalit të saj vetëm disa çaste pasi ajo lindi me ndihmën e dy mjekëve dhe shikuesit nuk mund ta besonin atë.

Që nga postimi, videoja ka grumbulluar më shumë se 7.1 milion pëlqime dhe 103,000 komente nga shikuesit e tronditur të cilët bënin shaka se ai dukej si një i rritur.

Të fundit

Italia do të lehtësojë masat antiCovid

Italia do të fillojë me lehtësimin e kufizimeve anti-COVID duke filluar nga 26 prilli, ka paralajmëruar kryeministri italian, Mario...

A janë reale shifrat dhe pse kanë pësuar ulje? Përgjigjet mjeku Alimehmeti

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur për procesin e vaksinimit masiv, ku tha se ditët e fundit kemi një rënie të shifrave, pasi sipas tij...

“S’po kuptoj kush është lideri në opozitë”/ Rama i përgjigjet ftesës së Metës për debat publik

Kryeministri Edi Rama pas Lulzim Bashës ka refuzuar edhe ftesën e Presidentit Ilir Meta për debat publik. Rama madje ironizoi se këto kohë po...

Basha kopjon Ramën, poston video nga makina: Do të jem kryeministër i…

Mesazhet ndaj qytetarëve nga makina apo telefonatat me kandidatët janë një rutinë e kryeministrit Edi Rama, por që së fundi është kopjuar nga kreu...

“Do i pres dorën atij që vjedh vota”/ Rama për deklaratën e Metës: Ky nivel komunikimi kërkon psikiatër!

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur sot në mbrëmje deklaratave të forta që ka bërë Ilir Meta lidhur me zgjedhjet e ardhshme të 25...

Lajme të tjera

Web TV