Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada 17 Sulmuese.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Të fundit

Terren i rrëshqitshëm me grupime dhe qëndrime

Nga Plator Nesturi   Ndërsa deklaratat nga selia blu vijnë ende inatçore për rezultatin e zgjedhjeve dhe me akuza për manipulim,...

Rama në Euronews/ Kryeministri i jep sinjal BE-së: Meritojmë integrimin

Intervistoi Giorgia Orlandi   Kryeministri Edi Rama, në një intervistë me gazetaren Giorgia Orlandi, në emisionin “Global Conversation” në “Euronews”, deklaroi se Shqipëria ka pësuar një...

Parashikimi i horoskopit, 12 maj 2021

Dashi Është koha për të bërë disa rregullime financiare. Ju nuk duhet domosdoshmërisht të ulni shpenzimet, por duhet të filloni të mendoni për fitimet afatgjata...

Lajme të tjera

Web TV