Me kapuça dhe skuter, momenti kur vrasësit ekzekutojnë gazetarin grek (VIDEO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mediat greke kanë publikuar foto dhe videon që tregon autorët e vrasjes së gazetarit George Karaivaz ditën e premte. Kamerat e sigurisë pranë shtëpisë së gazetarit kanë kapur momentin kur autorët me motor dhe të maskuar largohen me shpejtësi pas vrasjes.

Një dëshmitar që rastisi që të ishte përballë vrasësve të gazetarit i tha policisë se i pa autorët në momentin që ekzekutuan George Karaivaz.


Të fundit

U arratis në Shqipëri/ Autoritetet turke vazhdojnë përpjekjet intensive për kapjen bosit të kriptomodhës

Autoritetet turke kanë vazhduar operacionet intensive për kapjen e bosit të kriptomonedhës turke “Thodex”që dyshohet se fshihet prej dy...

Rama publikon videon, ja si po transformohet Piramida në Tiranë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga punimet te Piramida. "Vijon puna për qendrën më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon, e cila do...

Dy vite nga vdekja e ushtarakëve shqiptarë në Letoni, rreshteri i mbijetuar mesazh prekës

Bëhen plot 2 vjet nga ngjarja tragjike, që i mori jetën dy ushtarakëve shqiptar me shërbim në bazën e NATO-së në Letoni. Nëntetarja, Zarife...

U ekzekutua nga burri me kallashnikov, kjo është Liljana Buzo e cila la pas 3 fëmijë

Kjo është Liljana Buzo 54-vjeç, e cila mbeti viktimë e plumbave që u gjuajtën në drejtim të saj nga bashkëshorti, Koço Buzo. E ndjera...

Ky është 58-vjeçari Koço Buzo i cili ekzekutoi gruan dhe plagosi dy të tjerë

Ky që shihni në këtë foto është 58-vjeçari Koço Buzo autori i cili vrau gruan e tij në Elbasan. Ai e ka ekzekutuar bashkëshorten me...

Lajme të tjera

Web TV