Gazeta Fjala, e martë 13 prill 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Policia i shkon për kontroll, 51-vjeçari kërcënon me granatë efektivët dhe tenton të largohet (Emri)

Kërcënoi me granatë në dorë, punonjësit e Policisë, me qëllim moslejimin e kontrollit të banesës dhe më pas tentoi...

Zbulimi i laboratorit të drogës/ Arrestohet “specialisti”, fundosen edhe dy punonjësit e OSHEE (Emrat)

Zbulohen detaje të reja për laboratorin e kanabisit që u sekuestrua dje në Lushnje. Një 40-vjeçar është arrestuar si autor dhe dy punonjës të...

Sot Nata e Kadrit/ Ç’duhet të dini për ditën ku agjërimi vlen sa 1000 muaj

Nata e Kadrit cilësohet nga myslimanët si një nga ditët më të shenjta të muajit Ramazan. Nuk ka një datë të saktë të kësaj...

“Erdha për t’i bërë surprizë, dua ta fal dhe të ribashkohemi”/ Çfarë tha Liljana Buzo në gjykatë para se të vritej

“…kam ardhur në gjykatë sot, për ti bërë surprizë burrit. Unë e kam falur edhe gjatë hetimeve, pasi dua ti jap edhe një shans...

Aksident tragjik në Milot-Morinë/ Vdes në vend 35-vjeçari, në gjendje të rëndë dy të tjerë (Emri)

Në aksin rrugor Milot-Morinë, në vendin e quajtur “Ura me harqe” mjeti tip Benz me drejtues shtetasin Z.L., dhe pasagjer shtetasin Gj.T., është përplasur...

Lajme të tjera

Web TV