“Në zemër të Tiranës”/ Këngëtari i njohur Elgit Doda shfaqet krah Manastirliut

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtari i njohur Elgit Doda është një ndër personazhët e njohur të skenës që merr pjesë në fushatë elektorale. Ai i është bashkuar PS-së.

Ka qenë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu që ka postuar foto me Elgitin nga Njësia Numër 9, ku ajo kandidon.

“Me Elgitin, live nga Njësia 9 në zemër të Tiranës”, ka shkruar ajo krah fotos.

Kujtojmë se na ndajnë edhe 12 ditë nga dita e zgjedhjeve parlamentare që janë më 25 prill dhe të gjitha palët politike janë tepër aktivë në fushatë.


Të fundit

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit/ Hyseni: Të sillemi si ekspertë!

Një ditë pasi mori miratimin nga Kuvendi, Komisionin Hetimor që do të hetojë shkelje kushtetuese të kryera nga presidenti...

Arrestohen babë e bir, kthyen lokalin në bazë heroine dhe mbanin automatik (Video)

Babë e bir janë vënë në pranga nga policia e Korçës, pasi ushtronin aktivitetin kriminal të shpërndarjes së drogave të forta Policia, gjatë kontrollit në...

Rrëzikohen edhe Shqipëria e Kosova, ndryshon ora e rënies se raketës kineze në tokë

Sipas një qendre amerikane për kërkim dhe zhvillim hapësinor, mbetjet e raketës kineze që ka dalë nga kontrolli pritet të bien në sipërfaqen e...

Policia i shkon për kontroll, 51-vjeçari kërcënon me granatë efektivët dhe tenton të largohet (Emri)

Kërcënoi me granatë në dorë, punonjësit e Policisë, me qëllim moslejimin e kontrollit të banesës dhe më pas tentoi të largohej, por falë ndërhyrjes...

Zbulimi i laboratorit të drogës/ Arrestohet “specialisti”, fundosen edhe dy punonjësit e OSHEE (Emrat)

Zbulohen detaje të reja për laboratorin e kanabisit që u sekuestrua dje në Lushnje. Një 40-vjeçar është arrestuar si autor dhe dy punonjës të...

Lajme të tjera

Web TV