Gjendet i vdekur një 54-vjeçar në Tiranë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 54-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pasi është përplasur nga një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në rrugën Tiranë-Ndroq, në fshatin Varosh.

Policia njofton se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet S. M. Dyshohet se mund të jetë aksidentuar nga një mjet ende i paidentifikuar, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.


Të fundit

Gjendet i mbytur një 56-vjeçar në Porto Romano, peshkatarët pikasin trupin e pajetë

Një 56-vjeçar është gjetur i mbytur në Porto Romano. Trupi i pajetë u pikas në orën 07:35 nga peshkatarët...

E rëndë/ Gjendet i pajetë një burrë tek tregu i Milotit

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e kësaj të diele në Lezhë, ku një person është gjetur i pajetë në në vendin e...

Rrezikoheshin disa vende, ja ku ranë mbetjet e raketës kineze

Mbetjet e raketës së Kinës të cilat rrezikonin që të binin në zona të banuara, kanë rënë mëngjesin e kësaj të diele në oqeanin...

Temperatura deri në 30 gradë, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 maj 2021

Dashi Sot është dita juaj me fat. Ju mund të merrni një surprizë dhe kjo është vetëm ajo për të cilën keni shpresuar. Investoni paratë...

Lajme të tjera

Web TV