Gjendet një person i pajetë në Elbasan, ja cilat janë dyshimet e para

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një person pa shenja jete është gjetur në fshatin Jagobinë në Elbasan. Dyshimet e para janë që të jetë mbytur në lumin Shkumbin.

Gjinia dhe identiteti i të personit të pajetë nuk dihet ende.

Grupi hetimor është nisur drejt vendngjarjes.


Të fundit

Bino: Personat qe marrin dozën e parë të AstraZenecës, 80% më pak të rrezikuar të humbin jetën nga Covid

Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë pranë ISHP-së, Silva Bino referuar një studimi të kryer në Angli tregon se ata...

Përplasen 6 makina në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident masiv ka ndodhur sot në autostradën Tiranë- Durrës. Raportohet se në aksident janë përfshirë 6 automjete. Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar,...

Përdhunoi dhe vrau 7 vajza të moshave nga 12-22 vjeç, vdes në burg vrasësi serial

Michel Fourniret, një nga vrasësit serialë më famëkeq të Francës, ka vdekur në një burg në spital. I njohur si “Ogre of the Ardennes” nga...

Rrëfimi i rrallë i Nexhmije Hoxhës: Berisha e përdori Azem Hajdarin! Ja ç’më bëri Partia Demokratike pas ’90

Rrëfimi i rrallë i Nexhmije Hoxhës Viti 1991 ka qenë viti më i keq në jetën time politike dhe familjare. Gjatë gjithë këtij viti përjetova...

“Rreth 20 mijë vaksinime janë kryer për uniformat blu”/ Manastirliu: Synojmë për të arritur 1 milion brenda qershorit

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu bën me dije se rreth 20 mijë vaksinime janë bërë tek uniformat blu. Më anë të një postimi në rrjetet...

Lajme të tjera

Web TV