Plagosje me armë zjarri në Fier, shpallet në kërkim autori

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 44-vjeçar është plagosur me armë zjarri për motive ende të paqarta, ndërsa është shpallur në kërkim autori. Ngjarja ka ndodhur në Fier, në fshatin Sulaj, rreth orës 14:00, ku 44-vjeçari R.M., është qëlluar me pistoletë nga 33-vjeçari P.P.

Motivesh e plagosjes janë ende të paqarta, ndërsa 44-vjeçari ndodhet në spitalin e Fierit ën kujdesin e mjekëve.

Policia vijon krehjen e zonës si edhe janë ngritur pika kontrolli në hyrje -dalje të Fierit për kapjen e autorit dhe zbardhjen e motiveve të ngjarjes.


Të fundit

E mitura përdhunohet nga shoku i klasës, akti filmohet nga 4 djem që ishin spektatorë

Një vajzë në ishullin grek të Kretës është abuzuar seksualisht nga shoku i klasës, i cili ftoi edhe 4...

Fotografohet shumë afër Shqipërisë raketa e frikshme kineze që do të bjerë në Tokë

Një teleskop në vendin fqinjë, në Itali ka arritur të fotografojë raketën kineze e cila pritet që ditën e nesërme të bjerë në Tokë. Sipas...

A do të kandidojë Bujar Nishani për kryetar të PD-së? Përgjigjet ish-presidenti

Ish-presidenti Bujar Nishani është përgjigjur për herë të parë pyetjes nëse do të kandidojë për kryetar të Partisë Demokratike. I ftuar në ‘abc’, Nishani...

Dalin shifrat, ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në Shqipëri

Që prej nisjes së procesit të vaksinimit masiv në Shqipëri, janë vaksinuar 585 mijë qytetarë. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë dhe...

Dy vëllezër të mitur therin me thikë 60-vjeçarin

Në fshatin Vitomiricë të Pejës, të premten është vrarë një 60-vjeçar. Për këtë vrasje, të dyshuar janë dy vëllezër të mitur, të cilët janë...

Lajme të tjera

Web TV