U gjet i mbytur në lumin e Shkumbinit, identifikohet 28-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Identifikohet personi i mbytur në lumin Shkumbin. Ngjarja ndodhi në Jagobin.

Burime zyrtare bënë me dije se personi që u gjet i mbytur është 28-vjeçari Eridjon Topi me origjine nga Elbasani, banues në Tiranë.

Dyshohet se 28-vjeçari mund të jetë mbytur të paktën dy dite me pare në rrethana të paqarta edhe për policinë. Kjo e fundit po heton rreth ngjarjes në fjalë.


Të fundit

Vrasja që tronditi Vlorën/ Anila Hoxha zbulon pistat e hetimit: Viktima dyshohet se…

Gazetarja e njohur e kronikës, Anila Hoxha e ftuar në emisionin “Top Talk” shprehet se atentati i ndodhur një...

Rama publikon videon nga Rrogozhina: Deri para 7 vitesh s’kishte ujë për tokë ndërsa sot janë 400 hektarë të kultivuara me perime

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video nga fshati Lekaj në Rrogozhinë, ku tregon ndryshimin që ka sjellë investimi në kanalet vaditëse për zonën...

Bëjnë gjashtë orë stërvitje në ditë dhe ndajnë të njëjtin partner

Anna dhe Lucy DeCinque njihen gjerësisht si “binjaket më identike në botë”. Motrat 35-vjeçare ndajnë gjithçka, nga i dashuri i tyre 37-vjeçar Ben Byrne,...

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa persona u infektuan me Covid-19 në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

‘’Jam si zot’’, ja kush ishte agresori i sulmit me 9 të vdekur në shkollë

Mediat ruse kanë zbuluar se kush ishte agresori i sulmit me armë në shkollën në Kazan ku 9 persona ngelën të vdekur. Autori është...

Lajme të tjera

Web TV