Manastirliu poston video nga Spitali Memorial i Fierit: Jemi gati

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video nga spitali Memorial i Fierit i cili tashmë është gati.

Përmes rrjetit të saj social Instagram, Manastirliu krah Denisit, ekspertit i cili ka ndjekur nga afër që nga fillimi punimet e këtij spitali, shprehet se gjithçka është gati.

“Me Denisin që ka ndjekur nga dita e parë në këtë kantier dhe tani duke u finalizuar ky spital punimet, një ekspert i mrekullueshëm tashmë edhe i Shëndetësisë. Shumë faleminderit për punën. Jemi gati?”, shprehet Manastirliu.

“Shumë gati”, ia kthen Denisi.

“Jemi gati, super”, përfundon ministrja.

Ajo më herët ka publikuar edhe një foto të spitalit Memorial të Fierit, në rrjetin e saj social Facebook.

Të fundit

Arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka, zbulohet arsyeja

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka është arrestuar nga policia, pasi është kapur duke drejtuar makinën në gjendje të dehur. 62-vjeçari...

Certifikohet kompania e parë për regjistrimin e pagesave pa para në dorë të faturave elektronike që do përdoret nga Bankat dhe Institucionet financiare

Në faqen e Tatimeve është publikuar në datën 14 Maj 2021 certifikimi i BNT Electronics: “Prodhuesi i zgjidhjes software-ike për regjistrimin e pagesave pa...

U kap me 123 mijë paund në fugon, jepet masa e sigurisë për shoferin

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Olsi Sefollin, drejtuesin e fugonit që u kap me 123 mijë paund në portin...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Hapet Kapshtica/ Greqia lejon punëtorët sezonalë, ja kushtet për të kaluar

Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Korçë. Stacioni i Policisë Kufitare Kapshticë: Autoritetet e Policisë Greke, në vijim të masave të marra nga qeveria greke mbi...

Lajme të tjera

Web TV