Covid-19 i merr jetën babait të ish-deputetit të PS-së

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

COVID-19 i merr jetën babait të ish-deputetit të Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj. 73-vjeçari Mark Ndocaj ka ndërruar jete ne spitalin Infektiv në Tiranë ku ishte i shtruar prej disa ditësh, pasi gjendje e tij shëndetësore ishte renduar.

Lajmi për vdekjen e tij është bërë i ditur në rrjetet sociale nga ish-deputeti Eduart Ndocaj.


Të fundit

Lulzim Basha dorëzon formularin e kandidimit për kreun e Partisë Demokratike, ja “rivalët”

Kryedemokrati Lulzim Basha, ka dorëzuar formularin e kandidimit për zgjedhjet e brendshme të 13 Qershorit, për kreun e forcës...

Protestë kundër përdhunimeve në Rrëshen

“Heshtja përdhunon sërish”. Të rinjtë e Rrëshenit por jo vetëm kanë dalë gjatë ditës së sotme për të protestuar për ngjarjen e rëndë, atë...

Përdhunimi i të miturës në Mirditë, Braçe: Duhet ‘vrarë’ ky…

Përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë nga 5 persona ka sjellë reagime dhe protestat në mbështetje të saj dhe të gjithë grave e vajzave duke...

Vrau tre fëmijët e saj, gjykata e shpall të pafajshme

Një 44-vjeçare britanike, që mbyti tre fëmijët e saj u shpall e pafajshme me arsyetimin se vuan nga çrregullime të rënduara mendore. Deidre Morley vrau...

Mero Baze: Gjyqi Berishës në Francë si gjyqi i Fazlliçit në Londër

Në vitin 2008, ndërsa kisha bëra disa emisione investigative rreth Damir Fazlliç dhe bizneseve të tij me Argita Berishën, prokuroria u vu në lëvizje....

Lajme të tjera

Web TV