Shqipja: Në familje ka rregulla, femra nuk mund të shkojë në 3 të mëngjesit në shtëpi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Shqipja, një nga ish-konkurrentet e Për’Puthen që bëri bujë të madhe ka folur në rubrikën “Trotuar” në emisionin E Diell për mënyrën se si kanë ndryshuar kohët.

Shqipja tha se nuk e toleron që të shkojë në 3 të mëngjesit në shtëpi nëse jeton me prindërit sepse çdo gjë duhet të jetë me orar.

“Nuk është etike që një femër duke jetuar me prindërit të shkojë në 3 të mëngjesit në shtëpi. Mendoj që duhet të ketë rregull, shtëpia ka rregull.

Në momentin që ti jeton me prindër ose je person familjar, duhet të ketë orar të caktuar. Mua nuk më vjen mirë që persona që unë nesër pasnesër të kem në krah të më vonohet. Absolutisht jo, çdo gjë me orar”, tha Shqipja.


Të fundit

Është pro legalizimit, politikani hyn me cigare hashashi brenda në Parlament

Çështja e legalizimit të përdorimit të marijuanës nxiti debat të ashpër në parlamentin e Francës. Anëtari i Asamblesë Kombëtare,...

Tragjike/ 25 persona vriten pas shkëmbimit të zjarrit mes policisë dhe trafikantëve të drogës (Video)

Të paktën 25 persona, përfshirë një oficer policie janë vrarë në një shkëmbim zjarri në Rio de Janeiro këtë të enjte mes policisë dhe...

Maluma do vijë së shpejti në Tiranë! Zbuloni se kur

Shqipëria sigurisht ndjek trendin e gjithë vendeve të Europës dhe një nga koncertet që pritej me padurim të realizohej vitin që lamë pas, ai...

Baftjari, gjeli që këndon derisa i bie të “fikët” (Video)

Një fermer turk që zotëron një gjel që këndon më gjatë se të gjithë, deri sa “i bie të fikët”, është detyruar të anulojë...

U hoq si e vdekur që familja të përfitonte 1 milion euro, si u tradhtua nga qeni i saj 47-vjeçarja

Një mashtruese e dyshuar gjermane që jeton në Majorca dyshohet se ka falsifikuar vdekjen e saj, por historia mori drejtim komplet tjetër për shkak...

Lajme të tjera

Web TV