Ky është 58-vjeçari Koço Buzo i cili ekzekutoi gruan dhe plagosi dy të tjerë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ky që shihni në këtë foto është 58-vjeçari Koço Buzo autori i cili vrau gruan e tij në Elbasan.

Ai e ka ekzekutuar bashkëshorten me kallashnikov menjëherë sapo kishin dalë nga një seancë gjyqësore për procedurë të divorcit mes tyre.

Nga breshëria e armës, 58-vjeçari ka ekzekutuar bashkëshorten e tij Liljana Buzo 54-vjeç në derë të gjykatës, ndërsa ka lënë të plagosur edhe dy persona të tjerë, një kalimtar i rastit, Gëzim Toçila i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën, si dhe Adriatik Kola.

Pak minuta pas krimit, policia ka mundur që të vërë në pranga autorin e krimit.


Të fundit

Nga Frrok Çupi/ PD-në e merr me vete Berisha; PD nuk ka as zgjedhje, as demokraci 

Intervistë e analistit Frrok Çupi dhënë për Fjala.al. Në 13 qershor do të mbahen zgjedhjet për kryetar të Partisë Demokratike....

Nga Leonard Karaj/ “Zgjedhjet në PD, si 25 prilli i Ramës, Bashën e mund vetëm…. Berisha”

Intervistë e analistit Leonard Karaj dhënë për Fjala.al. Në 13 qershor do të mbahen zgjedhjet për kryetar të Partisë Demokratike. Janë zyrtarizuar 4 kandidatura ku...

Nga Lorenc Vangjeli/ Basha i aftë të humbasë edhe kur ishte e pamundur të mos fitonte

Intervistë e analistit Lorenc Vangjelit dhënë për Fjala.al. Në 13 qershor do të mbahen zgjedhjet për kryetar të Partisë Demokratike. Janë zyrtarizuar 4 kandidatura ku...

Vendosi t’i ngjyrosë vet vetullat, por gjithçka shkoi keq

Përdoruesja e TikTok, Casey W.S Southern vendosi të errësojë vetullat me një ngjyrë që bleu në dyqan. Pasi vendosi ngjyrën në vetullat e saj, ajo...

Kishin përgatit qeset e kokainës dhe kanabisit gati për shitje, si u arrestuan dy të rinjtë në Tiranë

Vijon puna e pandërprerë për evidentimin, parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Goditen dy raste të veprimtarisë kriminale në fushën e...

Lajme të tjera

Web TV