“Më sulmojnë nga profilet fallco të kunatit”/ Kulluri: Ke për të ikur Lulzim, siç kopilat me ministrat e PD i lë…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Edvin Kulluri pjesë e grupimit “për PD-në”, që kërkojnë largimin e Lulzim Bashës nga drejtimi i Partisë Demokratike në një status të fundit në facebook shkruan se pas këtij vendimi janë të shumtë ata që brenda partisë e sulmojnë me profile fallco.

Ai thotë se grupi i “kunatit” dhe të tjerët janë lëshuar kundër tij me profile fallco.

“Ke per te ikur Lulzim dhe do i lesh rrugeve dhe keta sic i le “shefja” e ketyre kopilet me ministrat e PD rrugeve!!!”, shkruan ai.

Reagimi i plotë

Qenkan leshuar gjithe xhuxhet, muxhahedinet dhe zagaret e Desades dhe profilet fallco te kunatit dhe Odetes se milionave te reklamave te oligarkeve ne facebook! Domethene qe kur te sulmon llumi i byrektores se Lul Gramoz Ruc Isufit, punet jane mire!
Ke per te ikur Lulzim dhe do i lesh rrugeve dhe keta sic i le “shefja” e ketyre kopilet me ministrat e PD rrugeve!!!
Kaq per sot!


Të fundit

U hoqën si oficerë policie për t’i marrë kartën e bankës të moshuarës, e pësojnë keq shqiptari dhe turku

Një shqiptar dhe një turk janë kapur nga policia italiane në Basel, pasi akuzohen për mashtrimin e një gruaje...

Michele Morrone është gay? Fotografia e aktorit italian bën lëmsh gjithë rrjetin

Michele Morrone ka bërë lëmsh gjithë rrjetin dhe i ka bërë fansat të dyshojnë rreth orientimit të tij seksual. Shkak është bërë një fotografi që...

Tronditet Tepelena, vritet me armë një person në qendër të qytetit (Emri)

Personi që shihni në foto është Çajup Selimi, i cili u qëllua sot për vdekje me armë zjarri në Tepelenë. Ngjarja e rëndë ndodhi...

Media greke: Pas dy vrasjeve në Athinë është dora mafies shqiptare. Lufta s’ka mbaruar

Pas dy vrasjeve mafioze në Athinë të regjistruar në harkun kohor të më pak se një jave, autoritetet greke dyshojnë se qëndrojnë grupe mafioze...

‘Donte të më rrëmbente’, 21-vjeçarja në Tiranë tregon makthin e përndjekjes nga fqinji i saj

Një 22-vjeçar është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 1 vit e 4 muaj burg, nën akuzën se ka përndjekur ish-të dashurën e tij...

Lajme të tjera

Web TV