Skandal/ Kim Kardashian përfshihet në një vjedhje ndërkombëtare rreth 745,000 dollarë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ylli Kadashianëve, Kimështë përfshirë në një skandal, për vjedhje. Mediat shkruajnë se një skulpturë romake ka mundësi që të jetë vjedhur nga Italia. Mediat shkruajnë se statuja u bllokua nga dogana në portin e Los Angelos 5 vite më parë dhe çmimi saj mendohet se është 745,000 dollarë.

A kanë informacione se Basha po bën negociata të fshehta me Ramën? Imami del hapur

Rihapja e hetimeve për tragjedinë e Gërdecit, flet për herë të parë Mediu: Sjellja e SPAK ka pikëpyetje!

E ardhmja e argjentinasit nuk është Barcelona, PSG i vë syrin Messit
Ndërkohë që një zëdhënës i 40-vjeçares tha se ajo kurrë nuk e bleu këtë statujë dhe se kjo është e para që ajo ka mësuar për ekzistencën e kësaj.

“Ne besojmë se mund të jetë blerë duke përdorur emrin e saj pa autorizim dhe se ajo nuk u mor kurrë me këtë statujë apo të ishte në dijeni të transaksionit,” tha zëdhënësi për CNN.


Të fundit

Kim Jong-un me dorë të hekurt: Do visheni dhe do prisni flokët siç dua unë

Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-un, është një nga diktatorët e pakët të botës. Ai, shpesh ndërmerr vendime ekstreme...

Vetëm dy orë përpara ngjarjes, ky është elementi që mund të ‘groposë’ grabitësit që vranë 20-vjeçaren në Greqi

Vrasja e 20-vjeçares britanike nga grabitësit në lagjen Glyka Nera të Athinës në Greqi po shkon drejt zbardhjes. Një tjetër element kryesor i rëndësishëm është zbuluar nga...

Hapja e kufirit me Greqinë për punëtorët sezonalë, reagon Ministria e Jashtme

Njoftimi i plotë Duke filluar nga sot deri në datën 31.05.2021, nga ora 08:00-16:00, do të lejohet hyrja e shtetasve shqiptarë drejt Greqisë në Pikën...

Aktori shqiptar i bën ‘gropën’ vetes! Kamera e makinës i zbulon tregtinë e kokainës së klasit A

Ish-aktori shqiptar Sokol Ajazi 36 vjeç banues në Southgate, në veri të Londrës është arrestuar pasi ai kishte instaluar një kamerë në makinë për...

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat/ Ulje e rasteve të reja, ja sa viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Lajme të tjera

Web TV