Vajza përjeton tmerrin, i riu e ndjek me organin gjenital jashtë deri në shtëpi (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një vajzë në Greqi ka përjetuar momente tmerri, teksa është ndjekur nga një i ri me organin gjenital jashtë.

Vajza ka treguar në rrjetet sociale se është ndjekur këmba-këmbës nga një djalë i ri, deri në shtëpinë e saj.

Ajo ka postuar edhe videon e përndjekjes.

Siç edhe shihet në video ajo futet në pallat, e frikësuar ndersa djali tenton të hapë derën, por kur nuk mundet, largohet.

Për të është depozituar një padi dhe po kërkohet për ta vënë në pranga.


Të fundit

U hoqën si oficerë policie për t’i marrë kartën e bankës të moshuarës, e pësojnë keq shqiptari dhe turku

Një shqiptar dhe një turk janë kapur nga policia italiane në Basel, pasi akuzohen për mashtrimin e një gruaje...

Michele Morrone është gay? Fotografia e aktorit italian bën lëmsh gjithë rrjetin

Michele Morrone ka bërë lëmsh gjithë rrjetin dhe i ka bërë fansat të dyshojnë rreth orientimit të tij seksual. Shkak është bërë një fotografi që...

Tronditet Tepelena, vritet me armë një person në qendër të qytetit (Emri)

Personi që shihni në foto është Çajup Selimi, i cili u qëllua sot për vdekje me armë zjarri në Tepelenë. Ngjarja e rëndë ndodhi...

Media greke: Pas dy vrasjeve në Athinë është dora mafies shqiptare. Lufta s’ka mbaruar

Pas dy vrasjeve mafioze në Athinë të regjistruar në harkun kohor të më pak se një jave, autoritetet greke dyshojnë se qëndrojnë grupe mafioze...

‘Donte të më rrëmbente’, 21-vjeçarja në Tiranë tregon makthin e përndjekjes nga fqinji i saj

Një 22-vjeçar është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 1 vit e 4 muaj burg, nën akuzën se ka përndjekur ish-të dashurën e tij...

Lajme të tjera

Web TV