Gazeta Fjala, e shtunë 8 maj 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Katër kandidatë për kreun e PD-së, Basha futet si kryetar për kryetar

Nga Fernada Cenko Një ditë para se të përfundojë afati i dorëzimit të kandidaturave për kreun e Partisë Demokratike, duke...

Horoskopi për ditën e sotme, 22 maj 2021

Dashi Shmangni mbingarkesën dhe shkoni në palestër për ta mbajtur veten në formë. Nëse jeni student dhe dëshironi të studioni jashtë, një krizë financiare në...

Policia jep detaje për vrasjen e Delon Troqes: Humbi jetën në spital, dyshohet se autorët…

Një 38-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri të premten në darkë në lagjen “Pavarësia” të qytetit të Vlorës. Burimet nga policia thanë se ngjarja ka...

“Një snajperist duke qëlluar”/ Video që bëri bujë rinis hetimet për krime lufte në Sarajevë

Prokurorët për krime lufte në Bosnje-Hercegovinë, kanë nisur hetime pas publikimit të një videoje, në të cilën supozohet se një snajperist shihet duke gjuajtur...

Lajme të tjera

Web TV