Grindej me të dashurin/ E reja çmendet nga nervat dhe godet me kokë xhamin e një dyqani (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një zënkë mes dy personave ka degraduar, deri në thyerjen e xhamit të një dyqani. Në videon e publikuar, e cila nuk dihet se ku ka ndodhur, shihet një vajzë dhe një djalë duke debatuar.

Vajza, në nerva e sipër, godet vazhdimisht me kokë xhamin e një dyqani që kishte pranë, por në tentativën e tretë, ajo është thyer.

Personi që po debatonte me të largohet sikur asgjë të mos kishte ndodhur, ndërsa vajza, pasi ngrihet në këmbë, largohet nga vendngjarja.

Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme:

 


Të fundit

Shokët i shpërndanë në WhatsApp videon ku kryente marrëdhënie seksuale, 31-vjeçarja vret veten

Prokurorët në Napoli kanë hapur një hetim për vdekjen e një vajze të re e cila besohet se ka...

Fatos Nano në gjendje jo të mirë shëndetësore, transportohet me karrocë në spital (Video)

Një video është publikuar në media, ku shihet ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS-së, Fatos Nano i cili mbërrin në një spital privat në Tiranë. Ai...

Pamje spektakolare/ Satelitët e Elon Musk “pushtojnë” Europën, kalojnë edhe në Fier (Video)

Satelitët e manjatit të biznesit, Elon Musk, që kanë “shëtitur” qiejt e Europës, kanë kaluar edhe në Fier. “BalkanWeb” ka publikuar një video, ku shihen...

Plas arma në Borsh, plagoset një person

Disa çaste më parë janë regjistruar disa të shtëna me armë zjarri në Borsh të Sarandës, ku sipas informacioneve paraprake raportohet për të plagosur. Nuk...

Gjykata rrëzon kompaninë turke dhe i jep të drejtë Ministrisë së Mjedisit: Nuk do të ndërtohet HEC në Vjosë

Gjykata Administrative ka mbështetur kërkesat e vazhdueshme të qytetarëve dhe shoqërive civile apo dhe shoqatave të angazhuara për mbrojtjen e mjedisit, lidhur me ndërtimin...

Lajme të tjera

Web TV