Parashikimi i motit, 8 maj 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Fotografohet e pagrimuar në aeroport, Dua Lipa mahnit me bukurinë e saj natyrale (Foto)

Ajo u shfaq plot sharmë në Festivalin e Muzikës iHeartRadio në Las Vegas këtë fundjavë. Por Dua Lipa shfaqi bukurinë...

Inskenoi zhdukjen e tij në Pukë, ja si u zbulua biznesmeni në ishullin e Italisë

Të dielën e kaluar, për herë të parë pas 8 muajsh, nga llogaria bankare e sipërmarrësit italian, Davide Pecorelli, u tërhoq një shumë parash....

Ambasada amerikane ndan mesazhin e epidemiologes, ja si të parandaloni Covid-19

Me mesazhin nga epidemiologjia Melissa Perry, se të gjithë duhet të vaksinohemi për t’i dhënë fund pandemisë së COVID-19, e ka nisur ditën Ambasada...

Vrau gruan dhe më pas veten, flasin të afërmit e çiftit në Divjakë: Fukarallëk, gjendje e dobët ekonomike

Vrasja e një 45-vjeçareje nga bashkëshorti dhe më pas vetëvrasja e autorit të krimit kanë tronditur fshatin Babunjë në Lushnjë. Askush nuk dinte për probleme...

Arkivat e gjykatave zbulojnë marrëdhënien e Johnny Depp me të ëmën

Nga arkivat e gjykatave me qëllim për të realizuar një dokumentar mbi të shkuarën e aktorit të njohur, Paul Barresi ka mbledhur të dhëna...

Lajme të tjera

Web TV