E rëndë/ Gjendet i pajetë një burrë tek tregu i Milotit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e kësaj të diele në Lezhë, ku një person është gjetur i pajetë në në vendin e quajtur ” Tregu i Milotit” .

Policia njofton se është gjetur pa jetë një burrë, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e shtetasit dhe përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës, ku paraprakisht dyshohet vdekje natyrale .

Lezhë/ Informacion paraprak

Më datë 09.05.2021, rreth orës 06:30, në vendin e quajtur ” Tregu i Milotit” është gjetur në rrugë , pa shenja jetë një shtetas ende i paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune apo demtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e shtetasit dhe përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës, ku paraprakisht dyshohet vdekje natyrale .


Të fundit

Analiza e Mero Baze: Berishës i kanë ngelur ende dy vetë!

Nga Mero Baze Disa kolegë të mi gazetarë, që u duhet të sigurojnë të ftuar për programet televizive të këtyre...

Veliaj publikon foton e bukur me familjen: Hera e parë e Kajan në Butrint, e paharrueshme

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhe djali i tyre Kajan të shtunën e kaluan në Butrint. Veliaj ndau me ndjekësit...

Lista zyrtare/ Nga Basha te Kadilli, ja kush janë katër kandidatët për kryetar të PD-së

Kryesia e Partisë Demokratike ka vendosur që të zyrtarizojë si kandidatë për kryetar të Partisë Demokratike Lulzim Bashën, Edith Harxhin, Fatbardh Kadillin dhe Agroh...

Kapet gomonia me mbi 500 kg hashash në Karaburun

Një gomone e ngarkuar me lëndë narkotike është sekuestruar pasditen e së dielës në zonën e Karaburunit në Vlorë. Sipas Report TV, në gomone kishte...

Lajme të tjera

Web TV