VIDEO/ 28 vjeçarja në gjendje të rëndë pasi makina përfundoi në lumë 

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Përplasja ka qenë në pjesën metalike dhe me beton të urës. Dëmtime me të mëdha kane qenë nga ana e shoferit. Sipas dëshmitarit në ngjajre, mjeti ka tentuat të frenojë por nuk ka mundur. Shpejtësia duhet të ketë qenë shumë e madhe. Pasi ka goditur betonin, makina ka përfunduar në lumë. Policia po punon për zbardhjen e aksidentit”, raportoi gazetarja e Fax news.


Të fundit

Tjetër largim i bujshëm/ Prej vitesh ikonë në këtë televizion, Bieta Sulo braktis Top Channel

Bieta Sulo është moderatorja e pasditeve në “Top Channel” e cila prej vitesh shfaqet në emisionin “Ftes në 5”...

Alfred Cako plas skandalet e mëdha të Sali Berishës: Ku i ka gjetur Shkëlzeni 500-600 mijë euro për të jetuar në…

Analisti i njohur Alfred Cako ka folur mbi ato që e cilësoi si mëkatet e Sali Berishës gjatë drejtimit të PD-së. Ai bëri të ditur...

Rikthehet pas dy vitesh e ‘zhdukur’ e dashura e Vladimir Putin, deklarata e saj e fortë

Alina Kabaeva prej vitesh përflitet si e dashura e presidentit rus Vladimir Putin. Pas më shumë se dy vitesh që ishte zhdukur nga ekrani,...

Deklarata bombë e Agron Shehaj: Na thanë po morët shumë vota personale do ndëshkoheni, kjo është çmenduri

Agron Shehaj ishte kandidati i dytë më i votuar nga Partia Demokratike në zgjedhjet e 25 prillit me më shumë se 16 mijë vota...

Vetëm 6 të infektuar sot/ Zv. Ministrja Eugena Tomini zbulon se kur do të rishikohen masat

Shqipëria regjistroi sot numrin më të ulët të infektimeve, me vetëm 6 raste të reja nga 2020 testime të kryera në 24 orët e...

Lajme të tjera

Web TV