Gazeta Fjala, e hënë 10 maj 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

“Unë me ty erdha në këtë jetë e pa ty do të iki”/ Zbardhen mesazhet e 38-vjeçarit që u gjet i pajetë në banesë:...

Një ngjarje e rëndë u shënua disa ditë më parë në Tiranë, pasi në rrugën “Kristi Maloku” u gjet...

Modernizohet qendra shëndetësore në Belsh, Balla: Ofron shërbimin e urgjencës 24 orë

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i shoqërur nga Kryetari i Bashkisë, Arif Tafani pa nga afër ambjentet e qendrës shëndetësore...

Situata në vend/ Tjetër viktimë nga Covid, ja sa raste të reja u regjistruan gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse...

Përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë/ Juli Ndriko: Ata nuk ishin pesë!

Nga Juli Ndriko Javën e kaluar, shqiptarët u ngritën një mëngjes dhe u bombarduan nga media me një lajm. Ishte tronditës për këdo, pavarësisht moshës,...

Dëshmia e rrallë e Dritëro Agollit: Si më vëzhgonin njerëzit e Sigurimit

Një histori e rrallë e publikuar vitet e fundit e shkrimtarit të ndjerë, Dritëro Agolli, i konsideruar si “Patriarku i letrave shqipe”, i cili...

Lajme të tjera

Web TV