Aksident tragjik në qytetin shqiptar, makina përplas për vdekje këmbësorin 73-vjeçar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tetovë ku shtetasi me inicialet J.K, 73 vjeç ka mbetur i vdekur pas goditjes së marrë.

Siç njoftojnë nga policia, gjatë ditës së djeshme në orën 08:50 në SPB Tetovë është denoncuar se në bulevardin “Video Smilevski Bato” në Tetovë, një 73-vjeçar është shkelur nga një makinë, ku si pasojë ka humbur jetën.

“B.A.(35) duke ngasur veturë “Reno clio” me targa të Tetovs, ka goditur J.K.(73) nga Tetova. Këmbësori i lënduar është dërguar në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup, ku u është dorëzuar lëndimeve”, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme.


Të fundit

Shokët i shpërndanë në WhatsApp videon ku kryente marrëdhënie seksuale, 31-vjeçarja vret veten

Prokurorët në Napoli kanë hapur një hetim për vdekjen e një vajze të re e cila besohet se ka...

Fatos Nano në gjendje jo të mirë shëndetësore, transportohet me karrocë në spital (Video)

Një video është publikuar në media, ku shihet ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS-së, Fatos Nano i cili mbërrin në një spital privat në Tiranë. Ai...

Pamje spektakolare/ Satelitët e Elon Musk “pushtojnë” Europën, kalojnë edhe në Fier (Video)

Satelitët e manjatit të biznesit, Elon Musk, që kanë “shëtitur” qiejt e Europës, kanë kaluar edhe në Fier. “BalkanWeb” ka publikuar një video, ku shihen...

Plas arma në Borsh, plagoset një person

Disa çaste më parë janë regjistruar disa të shtëna me armë zjarri në Borsh të Sarandës, ku sipas informacioneve paraprake raportohet për të plagosur. Nuk...

Gjykata rrëzon kompaninë turke dhe i jep të drejtë Ministrisë së Mjedisit: Nuk do të ndërtohet HEC në Vjosë

Gjykata Administrative ka mbështetur kërkesat e vazhdueshme të qytetarëve dhe shoqërive civile apo dhe shoqatave të angazhuara për mbrojtjen e mjedisit, lidhur me ndërtimin...

Lajme të tjera

Web TV