Incident në Tiranë/ Urbanit i plas goma gjatë ecjes tek “Rruga e Kavajës”, plagoset qytetarja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një qytetare ka mbetur e plagosur pas një incidenti që ndodhi pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës” me urbanin e linjës.

Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ndodhi rreth orës 15:40, ku ka plasur goma e një autobusi gjatë kohës që ka qenë në lëvizje.

Si pasojë është dëmtuar lehtë një shtetase që ka qenë aty në afërsi, e cila u dërgua në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Policia vijon veprimet për zbardhjen e plotë të këtij incidenti.


Të fundit

Gruaja hutohet përplas këmbësorin në trotuar (Video)

Një aksident rrugor është regjistruar paraditen e sotëm në qytetin e Korçës, ku makina e cila drejtohej nga një...

Sfidat pikante të Europianit për ditën e sotme, oraret dhe formacionet e mundshme

Euro 2020 vijon me sfidat e saj interesante, ndërkohë që ditën e sotme luhen: Finlandë-Rusi, Turqi-Uells dhe Itali-Zvicër. Finlanda fitoi ndeshjen e parë kundër Danimarkës,...

Hodhi çantën nga lokali, RENEA arreston 27-vjeçarin në Fier

Një 27-vjeçar është vënë në pranga të policisë pasi është kapur me armë zjarri pa leje dhe municion luftarak. Gjatë operacionit të Reneas, është...

Kërcënoi me thikë dhe dhunoi bashkëshorten, arrestohet 41-vjeçari nga Mati

Policia e Matit ka bërë të mundur arrestimin e një 41-vjeçari, pasi ka kërcënuar dhe ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Policia njofton se...

Vdekja e dy elektricistëve, arrestohen drejtori dhe inxhinieri i OST në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar drejtorin dhe inxhinierin e OST në këtë qytet, pas ngjarjes tragjike të ndodhur ditën e djeshme, ku humbën jetën...

Lajme të tjera

Web TV