Një tmerr i vërtetë/ Nxënësja e klasës së parë ngacmohet seksualisht në kryeqytet, reagon drejtori i shkollës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Sot në media është raportuar për një rast të dhunës seksuale në një shkollë në Prishtinë. Për këtë rast është publikuar edhe një video.

Në këtë video shihet një fëmijë, derisa i afrohet një vajze të vogël, që raportohet të jetë në klasë të parë, e cila mbahet nga një fëmijë tjetër.

Gazeta Express ka kontaktuar me drejtorinë e shkollës në fjalë, por ata kanë mohuar një gjë të tillë.

Nga drejtoria e kësaj shkolle kanë thënë se shkrimi i publikuar në media nuk ka asgjë të vërtetë dhe se bëhet fjalë për diçka tjetër.

Ata kanë deklaruar se rasti është trajtuar nga Qendra për Punë Sociale dhe Policia.

“Ai shkrim nuk ka asgjë të vërtetë brenda. Ka ndodh diçka tjetër, e është proklamu dicka tjetër. Nuk ka dhunë seksuale. Asgjë prej saj nuk është e vërtetë. Është trajtu nga Qendra për Punë Sociale dhe komuniteti i policisë”, kanë deklaruar nga shkolla.

Gazeta Express ka kërkuar edhe konfirmim nga Policia, por ata s’kanë kthyer përgjigje.


Të fundit

‘O Delon, o Delon’ familjarët shpërthejnë në britma pas ekzekutimit të të riut, viktima i shtrirë në tokë (Video)

Report Tv ka siguruar pamjet pak pas ekzekutimit të 35-vjeçarit Delon Troqe. Viktima shihet i shtrirë në tokë, ndërkohë...

Ja kush është i ekzekutuari me mbi 15 plumba në Skelë të Vlorës

Fjala.al ka siguruar foton e të ekzekutuarit me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e sotme në Skelë të Vlorës. Delon Troqe 35 vjeç është dërguar menjëherë në...

E pabesueshme, qentë arrijnë që të zbulojnë koronavirusin më mirë sesa testimet

Qentë janë në gjendje të zbulojnë Covid-19 tek njerëzit, tregoi një studim i ri, duke hapur rrugën për përdorimin më të gjerë të qenve...

Gjendet një makinë e djegur në Vlorë, dyshohet se u përket autorëve që ekzekutuan 35-vjeçarin

Një makinë është gjetur e djegur në Vlorë, në Sherishtë, pas ekzekutimit të një Delon Troqes. Dyshohet se makina e djegur u përket dy...

Plas arma në Vlorë, vritet një person (Emri+Foto)

Breshëri të shtëna me armë zjarri janë shënuar në një servis mbas pallatit te sportit të Vlorës, ku paraprakisht dyshohet se është vrarë shtetasi...

Lajme të tjera

Web TV