Po priste dërgesën me 294 kg kokainë/ Policia befason 34-vjeçarin shqiptar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ai po priste të merrte 294 kg kokainë, të cilat autoritetet policore e kapën ngarkesën në portin francez të Montuar de Bretagne, brenda një konteineri nga Brazili.

Policia në Modena arrestoi një shqiptar 34-vjeçar, marrësi i një urdhri arresti evropian të lëshuar nga autoritetet franceze.

Burri është përgjegjës për krimin e trafikut të drogës pasi që ngarkesa prej gati treqind kilogram kokainë ishte destinuar për të.

I gjetur në qytet, ai u prangos dhe u dërgua në burg.


Të fundit

Barça ‘kafshatë e lehtë’ për Bayernin, Juventusi i Allegrit ‘zgjohet’ në Champions!

Barcelona pa Lionel Messi-n ishte tepër e dobët për Bajernin e Mynihut, që në Spanjë fitoi pastër me rezultatin...

Braçe shpërndan mesazhin e kongresmenes amerikane: Takso të pasurit! Në Amerikë nuk kanë pikën e kompleksit ta thonë…

Ish-zëvendës kryeministri Erion Braçe mbështet taksimin për të pasurit dhe lehtësimin e kësaj barre për klasën e punëtore dhe shtresën e mesme. Këtë Braçe e...

Goditi me top rojen e sigurisë/ Gjesti i Cristiano Ronaldos bëhet viral në rrjetet sociale (Video)

Një tjetër gjest për t’u vlerësuar ai i Cristiano Ronaldos, pavarësisht se ekipi i tij humbi. Në fakt, gjithcka ndodhi para se të fillonte...

“Vaksina s’të mbron 100 %”/ Skënder Brataj shpjegon rastet e vdekjeve të personave me dy doza

Anëtari i Komitetit Teknik Dr. Skënder Brataj e vlerëson shumë kritike situatën e Covid 19 për shkak të dezinformimit të qytetarëve nga rrjete sociale...

Panik në SHBA! Al-Kaeda mund të sulmojë sërish brenda një viti

Drejtori i CIA-s në SHBA, Scott D. Berrier pretendon se Al Kaeda mund të jetë gati për të "kërcënuar" SHBA-në brenda një viti. Përpara marrjes...

Lajme të tjera

Web TV