Modelja ruse bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit, i shkruan disa fjalë shqip (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Don Xhoni, i mirënjohur për këngën e tij “Make a Pose” që ka marrë tashmë famë botërore, ka shumë fanse femra. Njëra prej tyre është modelja ruse e cila prej muajsh i dedikon statuse atij.

Këtë herë ajo tregoi se ka bërë tatuazh fytyrën e tij, ndërsa në shqip ka një mesazh për të.

“Ju jeni gjithmonë me mua”, shkruan ajo, shoqëruar me një zemër.

Kujtojmë disa muaj më parë, kur rusja, Ariana Lirey bëri postimin e parë dedikuar Don Xhonit, ku e quan baby, ndërsa po dëgjonte këngën e tij “Make a Posë”. Nuk dihet marrëdhënia mes tyre, deri tani, këngëtari nuk ka folur për këtë.

Të fundit

Eventi madhështor sportiv “Tiranathlon”, ja si devijon qarkullimi i mjeteve këtë të dielë

Pas tre eventeve të mëparshme shumë të suksesshme, ‘Tiranathlon’ është rikthyer për të katërtin vit radhazi. Ky event i...

Moti i keq, rrëzohet fasada e pallatit në Tiranë, qytetarët shpëtojnë për mrekulli

Fasada e një pallati në Tiranë është dëmtuar si pasojë e motit të keq që përfshiu vendin pasditen e sotme. Mësohet se disa pllaka janë...

Çfarë ndodhi? Paditet ish-presidenti i njohur, dyshohet se…

Prokurorët në Kolumbi ngritën sot formalisht akuzat ndaj ish-presidentit te djathtë Alvaro Uribe për rryshfet ndaj dëshmitarëve dhe mashtrim financiar, në gjyqin e parë...

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo. “Përplasjet” e tyre kanë...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Lajme të tjera

Web TV