Helmohen nga ushqimi 30 studentë të Akademisë së Policisë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Disa studentë, që besohet të jenë rreth 30, dyshohet se janë helmuar sot nga ushqimi në Alademinë e Policisë.

Burime për mediat bëjnë me dije se në spitalin Ushtarak. Studentët e helmuar kanë reaksion dhe të vjella, ndërsa në trup kanë shenja.

Disa vajza nuk kanë shkuar në spital pasi stafi përgjegjës i akademisë u ka thënë të mos shqetësohen pasi nuk është helmim, se përndryshe do ishin helmuar të 300 studentët që kanë konsumuar ushqim, dhe jo vetëm një pjesë e tyre.


Të fundit

Përfshihet nga flakët “Benzi” në sheshin “Nënë Tereza”, ja pamjet e automjetit të djegur (Video)

Një mjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në sheshin “Nënë Tereza”. Në videon e mëposhtme shihet makina tërësish e...

Hysaj, një lamtumirë emocionuese nga Napoli: Kur shkon te Napoli qan dy herë, kur mbërrin dhe pasi largohesh

Elseid Hysaj mbyll një epokë pozitive me Napolin dhe fillon një tjetër në kryeqytet. Mbrojtësi ynë i kombëtares kaloi dje vizitat mjekësore te Lazio...

Situata e COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete dhe 7 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, që të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të...

Durrës/ Vijoi muzikën në lokal pas orës policore, precedim penal dhe gjobë për reperin Noizy (Video)

Policia e Shtetit i ka shtrirë kontrollet në të gjithë territorin bregdetar të vendit. Mbrëmjen e djeshme, gjatë kontrolleve, uniformat blu, kanë konstatuar 2 subjekte...

“Si do ja bësh me këtë ligjin e ri pa filtra?”/ Fjoralba Ponari i përgjigjet ndjekësit me këtë foto

Para disa ditësh Norvegjia vendosi një ligj për publikimin e fotove të modifikuara në rrjete sociale. Në bazë të ligjit çdo influencer që përfiton para...

Lajme të tjera

Web TV