Sekuestrohen rreth 1 milionë paund cash në Portin e Durrësit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

1 milionë paund cash janë sekuestruar ditën e sotme në Portin e Durrësit. Mësohet se paratë ishin të fshehura në një furgon që vinte nga Anglia.

Paratë e sekuestruara janë në valuta të ndryshme dhe thuhet se shuma totale ka qenë 1 milion paund. Forca të shumta policie ndodhen në Portin e Durrësit.

Forca të shumta policie ndodhen në Portin e Durrësit.


Të fundit

Policia rrethoi shtëpinë e tij, zbulohet nga erdhi kërcënimi me jetë për Albin Kurtin

Policia e Kosovës ka përforcuar sigurinë e Kryeministrit Albin Kurti në banesë pas një kërcënimi të marrë në rrjetet...

“Dëgjova një krismë”, zbardhet dëshmia e Shefit të Krimeve: Çfarë iu kërkoi Saimir Hoxha të rinjve para se të vritej

Emisioni “Në shënjestër” zbardh të plotë dëshminë e shefit të krimeve në Komisariatin e Lezhës, Leonard Palushi, dhënë pas vrasjes së kolegut të tij,...

Befasi në Torino, Juventus pëson një humbje historike nga Sassuolo!

Rezultat befasues në javën e 10-të të Serisë A. Juventus është mundur 2-1 në shtëpi kundër Sassuolo-s, që ka marrë fitoren e parë në historinë...

Kërcënohet Albin Kurti, forca të shumta sigurie pranë shtëpisë së tij

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është kërcënuar dhe si masë e kujdesit forca të sigurisë janë shtuar pranë shtëpisë së tij. Kështu ka konfirmuar për...

Helmimi masiv i qytetarëve nga uji në Krujë, Rama: Qeveria bëri investimin, ujësjellësi ka përgjegjësinë të sigurojë cilësinë!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë pas situatës së krijuar në Krujë, ku qindra qytetarë u helmuan nga uji i pijshëm....

Lajme të tjera

Web TV