Në dhomë me bashkëshortin duke kryer marredhënie seksuale, aktorja rrëfen momentin e sikletshëm kur hyri e bija

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në një episod të shfaqjes “Getting Honest” që transmetohet në YouTube, Jessica Alba, 40 vjeç, dhe producenti i njohur, 42 vjeç, zbuluan se vajza e tyre Haven, që është 9 vjeç, hyri në dhomën e tyre në një moment intim.

Ishte gjëja më e keqe. Kaluam pesë minuta në dhomën e gjumit duke qeshur dhe duke thënë: ‘Nuk mund ta besoj së shkatërruam vajzën tonë, ne thjesht e shkatërruam atë’”,- u shpreh çifti.


Alba tha se pas atij momenti, filloi të qante dhe telefonoi motrën e bashkëshortit të saj për ndihmë, sepse ajo është shumë e mirë për t’i ndihmuar me sfida të ndryshme.

Pak minuta më vonë, Warren tha se zbriti poshtë për të biseduar me vajzën e tyre.

“’Haven, vë bast që është hera e fundit që hyn në dhomën tonë pa trokitur!’ ishin fjalët që i thash atëherë dhe tashmë ajo nuk hyn pa trokitur”,- tha Warren.

Kujtojmë që çifti janë prindër të tre vajzave, Honor Marie Ëarren 13 vjeçe, Haven Garner Ëarren 10 vjeçe and Hayes Garner Ëarren 4 vjeçe.


Të fundit

Tirana ka filluar të gjallërohet nga turistët, ogur i mirë për sezonin veror

Pas një dimri me kufizime, Tirana ka filluar më në fund të gjallërohet. Përmirësimi i kushteve të motit ka...

Zgjedhjet për kreun e PD-së, tërhiqet nga gara një prej kandidatëve (Emri)

Lisandër Hoxha është tërhequr nga gara për kreun e PD-së. REAGIMI Te dashur miq, ju falenderoj perzemersisht per mesazhet dhe urimet tuaja inkurajuese pas daljes ne...

Mbrëmë u vra Delon Troqe/ Në 4 muaj u ekzekutuan 4 persona në Vlorë, të gjithë të dënuar më parë

Vlora është tronditur sërish dje nga breshëritë e kallashnikovit! Në mes të qytetit një tjetër të riu iu mor jeta nga plumbat. Delon Troqe,...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje, arrestohet në Rinas 50-vjeçari nga Egjipti

Një tjetër person me rrezikshmëri të lartë shoqërore i shpallur në kërkim ndërkombëtar vihet në pranga nga strukturat e Policisë së Shtetit. Si rezultat i...

Vidhnin me dhunë në Durrës e qytete të tjera, arrestohen 3 persona dhe shpallen në kërkim 3 të tjerë

Tre persona janë arrestuar dhe tre të tjerë janë shpallur në kërkim ditën e sotme në Durrës, të akuzuar si autorë të disa vjedhjeve...

Lajme të tjera

Web TV