Plas sherri mes të rinjve në Vlorë, plagose me thikë në qafë një prej tyre

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një person është plagosur me thikë në qafë në lagjen “Çole” në qytetin e Vlorës. Mësohet se ka pasur një sherr mes disa të rinjve, ku për pasojë një prej tyre ka mbetu i plagosur me thikë në qafë.

Bëhet me dije se i plagosuri është i moshë rreth 18-vjeç. Ende nuk dihet gjendja e tij, ndërsa në vendngjarje ka shkuar ambulanca dhe policia.


Të fundit

“Çështje edhe më të vështira po vijnë”/ Yuri Kim: SHBA do të jetë më Shqipërinë derisa drejtësia të jetë funksionale

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, reagon sërish për Reformën në Drejtësi, teksa thekson se ajo është e...

‘E kanë droguar dhe e kanë përdhunuar’, flet xhaxhai i të miturës: Vajza ka tentuar të vrasë veten (Video)

Xhaxhi i të miturës e cila u abuzuar seksualisht nga 5 persona në Rrëshen, ka deklaruar se vajza ka qenë në gjendje shumë të...

U njohën në “Facebook”, i riu i mbyll gojën vajzës dhe e përdhunon në takimin e parë

Një rast i abuzimit seksual u zbulua këtë të premte nga mediat greke në Athinë. Një vajzë 22-vjeçare u njoh me një bashkëmoshatar në...

Vjedhje në Gardën e Republikës/ Kishte frikë hajdutët dhe nuk i mbante lekët në banesë

Një punonjës i Gardës së Republikës, ruhej aq shumë nga hajdutët se nuk i besonte çelësit të shtëpisë. Si ambientin më të sigurt, ai...

Gjenden eshtrat e 24 personave të varrosur në oborrin e një ish-polici në El Salvador

Eshtrat e 24 personave janë gjetur në oborrin e shtëpisë së një ish-polici në që u bë më pas u bë kreu i një...

Lajme të tjera

Web TV