Qielli vishet i kuq pas breshërit në Tiranë, Rama mesazh

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një spektakël në qiell gjatë perëndimit të sotëm. Kryeqytetasit dhe jo vetëm patën mundësinë të shohin një perëndim ndryshe pas breshërit që përfshiu Tiranën.

Edhe kreu i qeverisë Edi Rama ka ndarë një foto nga perëndimi shkëputur pranë stadiumit Air-Albania. “Kuqezi”, shkruan Rama.


Të fundit

Ministrja Xhaçka: Shqipëria mbështet punën e OKB-së në Misionin e Asistencës në Afganistan

Pas situatës së krijuar në Afganistan, ku pushtetin tashmë e kanë marrë talebanët, Shqipëria mbështet punën e OKB-së në...

Vuçiç katër kushte të reja për t’u kthyer në dialog, Kurti ka një kërkesë për ta hequr masën e targave

Mediat në Serbi shkruajnë sot se Beogradi zyrtar ka 4 kërkesa që duhet të plotësohen në mënyrë që të vazhdojë dialogu në Bruksel. Sipas gazetës...

Dëshmia e rrallë nga SHBA/ E vërteta e konfliktit me ‘atentatorin e Enver Hoxhës’, në ’75: Unë s’isha i infiltruar nga Kadri Hazbiu, Banushin...

Nga Dashnor Kaloçi Publikohet historia e panjohur e Tom Mërnaçaj me origjinë nga Selca e Vermoshit dhe i lindur në Tuz të Malit të Zi,...

Ministrja Krifca publikon çiftin e fermerëve në Lushnjë: E kanë ndërtuar të ardhmen në vendin e lindjes, mbështetje nga AZHBR

Ministrja e re e Bujqësisë, Frida Krifca ka publikuar dy fermerë punëtorë në Karabunarë të Lushnjës, që e kanë ndërtuar të ardhmen e tyre...

Arrestohet këngëtari i njohur i muzikës popullore, zbulohet arsyeja (Foto)

Këngëtari i njohur i muzikës popullore të Shqipërisë së Mesme, Bujar Çiçi ka rënë në prangat e policisë. Kjo sepse është kapur duke drejtuar...

Lajme të tjera

Web TV