Ja kush është i ekzekutuari me mbi 15 plumba në Skelë të Vlorës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Fjala.al ka siguruar foton e të ekzekutuarit me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e sotme në Skelë të Vlorës.

Delon Troqe 38 vjeç është dërguar menjëherë në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë duke ndërruar jetë.

Të shtënat janë dëgjuar nga kalimtarët e rastit dhe më pas është lajmëruar policia. Gjithashtu janë dëgjuar edhe të bërtitura nga personat prezent në vendin e ngjarjes.

I riu Delon Troqja që u vra mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës rezulton një person me precedentë penale, i cili është dënuar për trafik droge.

Viktima kishte vetëm dy javë që ishte kthyer nga Spanja.


Të fundit

“Jam zhveshur për Mozzik-un”, Loredana habit me deklaratën

Çifti i njohur i reperëve, Loredana Zefi dhe Mozzik, janë në prag të publikimit të albumit të tyre më...

‘O Delon, o Delon’ familjarët shpërthejnë në britma pas ekzekutimit të të riut, viktima i shtrirë në tokë (Video)

Report Tv ka siguruar pamjet pak pas ekzekutimit të 38-vjeçarit Delon Troqe. Viktima shihet i shtrirë në tokë, ndërkohë që familjarët e tij shpërthejnë...

Ja kush është i ekzekutuari me mbi 15 plumba në Skelë të Vlorës

Fjala.al ka siguruar foton e të ekzekutuarit me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e sotme në Skelë të Vlorës. Delon Troqe 38 vjeç është dërguar menjëherë në...

Gjendet një makinë e djegur në Vlorë, dyshohet se u përket autorëve që ekzekutuan 38-vjeçarin

Një makinë është gjetur e djegur në Vlorë, në Sherishtë, pas ekzekutimit të një Delon Troqes.Dyshohet se makina e djegur u përket dy autorëve....

Plas arma në Vlorë, vritet një person (Emri+Foto)

Breshëri të shtëna me armë zjarri janë shënuar në një servis mbas pallatit te sportit të Vlorës, ku paraprakisht dyshohet se është vrarë shtetasi...

Lajme të tjera

Web TV