“Jam zhveshur për Mozzik-un”, Loredana habit me deklaratën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Çifti i njohur i reperëve, Loredana Zefi dhe Mozzik, janë në prag të publikimit të albumit të tyre më të ri.

Të gjithë kishim menduar se ata do të sillnin vetëm një këngë, por Mozzik e Loredana paskan punuar për diçka akoma më të madhe.

“No rich parents” mban titullin ky album dhe të dy kanë ndarë kopertinën e tij në Instagram.

Në imazhin promovues të albumit, çifti pozojnë së bashku në shtrat., Loredana shfaqet shumë sensuale, teksa pozon “topless” para Mozzik.

Në këtë postim, vihet re se një prej ndjekësve të Loredanës i ka shkruar në koment “Asnjëherë nuk jam zhveshur për klikime”, duke iu referuar kështu një prej këngëve të saj.

Nga ana tjetër reperja nga Ferizaj i është kundërpërgjigjur ndjekësit duke shkruar: “Jam zhveshur për Mozzikun, bukurosh”.


Të fundit

E rëndë në Etiopi/ Zbulohen trupat e pajetë të 119 personave, mes viktimave fëmijë

Zyrtarët në Etiopi kanë akuzuar luftëtarët Tigrayan për vrasjen e 119 civilëve në rajonin fqinj të Amhara. Ata thanë se...

Shqipëria triumfon ndaj San Marinos, kuqezinjtë shënojnë pesë gola

Kombëtarja shqiptare e kthen në festë ndaj San Marinos. Kuqezinjtë shënojnë pesë gola, duke regjistruar një nga triumfet më të thella. Ishte Manaj ai...

Zjarr në spitalin COVID në Tetovë, dyshohet për disa të vdekur

Spitali COVID për trajtimin e të sëmurve me koronavirus në Tetovë, në Maqedoninë e Veriut është përfshirë nga flakët. Siç raportojnë mediat, dyshohet se ka ndodhur...

Aktorja e famshme martohet me të dashurin e zemrës, publikon fotot nga dasma

Lily Collins dhe Charlie McDowell janë zyrtarisht martuar! Aktorja e njohur u martua me të fejuarin e saj, gjatë fundjavës në Dunton, Colorado. “Unë kurrë...

E rëndë/ Vriten me njëri-tjetrin dy politikanët e LDK-së në Kosovë

Peja përsëri është tronditur kësaj radhe nga një vrasje e dyfishtë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kandidati për kryetar të Pejës nga...

Lajme të tjera

Web TV