Kishte lënë takim me 14-vjeçaren për të kryer marrëdhënie s*ksuale, i riu e pëson keq (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Studenti 27-vjeç Minesh Patel është arrestuar në Londër në vendin ku ishte dashur të takohet me një 14-vjeçare, me të cilën synonte të kryente marrëdhënie intime.

I riu ka rënë në kurthin e grupit të “gjahtarëve” të pedofilëve, që i ishin prezantuar si një 14-vjeçare duke e joshur dhe ftuar në një takim.

Në videon e publikuar nga mediat britanike, shihet i riu pas arrestimit duke lutur zyrtarët policorë që ta lirojnë dhe vazhdimisht ua bën me dije se është i gatshëm të punoj për ata.

Ai në procesin gjyqësor ka pranuar fajin për tentim joshje të miturës, të “cilën” synonte ta detyronte të kryente marrëdhënie intime.

Megjithatë ai është dënuar me 28 muaj burgim, e grupi i “gjuetarëve” të pedofilëve “rojtarët e veriut” tërë rastin e kanë filmuar, dhe janë zotuar se nuk do të ndalen me kaq dhe se do të jenë gardianë të rinisë.

Gjykatësi Tom Mitchell, ka shpjeguar se si Kyle Bell, anëtare e këtij grupi kishte hapur një profil të rremë me emrin Lory ku prezantohej si 14-vjeçare.

“I riu i arrestuar e kishte kontaktuar dhe gjatë bisedës përdorte emrin rahulpatel 26 në ueb-faqen meet for you. Pas këtij veprimi i kishte dërguar mesazhe në ËhatsApp, duke i kërkuar fotografi.

Ai i kishte folur për puthjen dhe seksin, i kishte dërguar edhe lokacionin duke i kërkuar që të takohen ballë për ballë. Madje i kishte kërkuar para me qëllim që të mund të udhëtoj deri te ajo me autobus.


Të fundit

Kishte lënë takim me 14-vjeçaren për të kryer marrëdhënie s*ksuale, i riu e pëson keq (Video)

Studenti 27-vjeç Minesh Patel është arrestuar në Londër në vendin ku ishte dashur të takohet me një 14-vjeçare, me...

Mero Baze: Gjyqi Berishës në Francë si gjyqi i Fazlliçit në Londër

Në vitin 2008, ndërsa kisha bëra disa emisione investigative rreth Damir Fazlliç dhe bizneseve të tij me Argita Berishën, prokuroria u vu në lëvizje....

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, hetuesit grekë zbulojnë detaje tronditëse

Autoritetet greke vijojnë hetimet për zbardhjen e vrasjes së 20-vjeçares që u mbyt në sy të foshnjës, ndërsa burrin grabitësit e lidhën. “Ata donin...

Rrëzohet teksa luante me biçikletë 10-vjeçari në Maliq, niset me helikopter drejt Tiranës

Një fëmijë 10 vjeç është rrëzuar dhe është dëmtuar rëndë, teksa ka qenë duke luajtur me biçikletë në fshatin Leminot të Maliqit. 10-vjeçari është nisur...

Rama poston videon drejt Vlorës: Aksi i ri panoramik e ka sjellë detin më pranë

Vlora është zgjedhja e kryeministrit për këtë fundjavë. Ai ka ndarë një video në rrjetet sociale gjatë rrugës drejt qytetit bregdetar, me një sfond...

Lajme të tjera

Web TV