Tha se e dhunuan në polici, dalin pamjet kur marokeni rrihet barbarisht nga dy kamarierë në Durrës (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mediat kanë siguruar pamjet e dhunës së dy kamarierëve të një lokali në lagjen nr.6 në Durrës, ndaj një shtetasi maroken i identifikuar si Elmedi Nouak. Ai kishte disa muaj që jetonte në Durrës, por ishte bërë një shqetësim për banorët e zonës.

Në pamjet që do të shihni më poshtë vërehet se dy kamarierët e dhunojnë duke e goditur me grushte dhe me shqelma në sy të klientëve.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në datë 19, ndërkohë që policia reagoi zyrtarisht duke njoftuar se është dhunuar nga kamarierët, pasi kishte shqetësuar klientët.

Pas ngjarjes policia shoqëroi një nga kamarierët në komisariat, si dhe shtastin maroken, i cili u ankua se më herët ishte dhunuar nga policia dhe ishte lënë disa ditë pa bukë.

 


Të fundit

Vrau tre fëmijët e saj, gjykata e shpall të pafajshme

Një 44-vjeçare britanike, që mbyti tre fëmijët e saj u shpall e pafajshme me arsyetimin se vuan nga çrregullime...

Mero Baze: Gjyqi Berishës në Francë si gjyqi i Fazlliçit në Londër

Në vitin 2008, ndërsa kisha bëra disa emisione investigative rreth Damir Fazlliç dhe bizneseve të tij me Argita Berishën, prokuroria u vu në lëvizje....

Kishte lënë takim me 14-vjeçaren për të kryer marrëdhënie s*ksuale, i riu e pëson keq (Video)

Studenti 27-vjeç Minesh Patel është arrestuar në Londër në vendin ku ishte dashur të takohet me një 14-vjeçare, me të cilën synonte të kryente...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, hetuesit grekë zbulojnë detaje tronditëse

Autoritetet greke vijojnë hetimet për zbardhjen e vrasjes së 20-vjeçares që u mbyt në sy të foshnjës, ndërsa burrin grabitësit e lidhën. “Ata donin...

Rrëzohet teksa luante me biçikletë 10-vjeçari në Maliq, niset me helikopter drejt Tiranës

Një fëmijë 10 vjeç është rrëzuar dhe është dëmtuar rëndë, teksa ka qenë duke luajtur me biçikletë në fshatin Leminot të Maliqit. 10-vjeçari është nisur...

Lajme të tjera

Web TV